تست بتا بعد از ٣ روز

سلام دوستان من دیروز تست بارداری زدم ی هاله ی صورتی رنگ مشخص شد امروز رفتم آز بتا دادم منفی بود سه روز از موعدم گذشته بنظرتون چندروز دیگه صبر کنم یا فردا برم پیش دکتر که بهم دارو بده پریود بشم؟

1 Likes

عزیزم من از بعضی ها شنیدم باید ده روز از تاخیرت بگذره بعضیام میگن زود جواب میده نمیدونم والا

حالا من چیکار کنم؟؟؟؟‌خیلی ناجور حالم بده گاهی اوقات فشارم بالاست همش دچار تهوع میشم احساس خستگی و سنگینی میکنم لگنم کمرم دلم دردای خفیف دارن کشاله رانمو و ژانم تیر میکشه خدایی خیلی بیخیال بودم ولی از وقتی آز دادم استرس گرفتم حالا نمیدونم چندروز دیگه بتارو تکرار کنم یا نه

عزیزم دکتر برید که چه بهتر.ولی یه خانوم دکتری تو پیجشون نوشته بود آزمایش رو 48 یا 72 ساعت بعد تکرار کنید.منظورم بیبی چکه

پنجشنبه دوباره تست میزارم ببینم چی میشه

بتات چند بود مگه؟منم آز دادم منفي بود همه اين علائمم داشتم و دارم ولي بيخيال شدم تا پري بياد ولي بخاطر اينكه ميخوام برم سفر يك بي بي ديگه ميزنم ببينم چي ميشه

نمیدونم چند بود بعدازظهر رفتم آزمایش دادم اومدم خونه ٢ ساعت بعدش زنگ زدم گفت منفیه منم نرفتم چون ی آزمایش دیگم داشتم که دوشنبه آماده میشه واسه همین نگرفتم

شماهم هنوز پریود نشدید؟؟‌ان شاءالله که تستون +‌بشه

1 Likes

سلام عزیزم ن لازم ب تکرارازمایش نیس اگ منفی بوده منفیه لازم نیس دوباره ازمایش بدی.من تا5شده تاخیرداشتم تواقدام

بی بی چک‌اگه بعد از پنج دقه مثبت بشه جوابش خطاس
زیر پنج دقه درسته
بذار چند روز دیگه بگذره دوباره‌بی بی چک‌استفاده کن. اگه منفی بود برو دکتر بهت دارو بده

زیر ٣ دیقه هاله افتاد حالا این ماهم که بیخیال بودم اینجوری شد

ازمایش دقیقتره عزیزم

سلام عزیزم
نیازی نیست آزمایش بدید چون جواب آزمایش دقیق هست. اگر مشکوک باشه میگن دوباره آزمایش بدید. شما می تونید دو سه روز دیگه صبر کنید بعد برید دکتر.

ممنون عزیزم

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

چند روز دیگه ازمایش بده زود بود برای ازمایشت ان شاالله توکل به خدا حامله ای گلم

ن 3روزبعدقاعدگی اصلازودنیس.چراالکی دوباره پول ازمایش بده وقتی بتاش منفی بوده تاچندروزدیگ مثبت نمیشه

1 Likes

در نومیدی بسی امید است

اره عزیزم اماازمایش پشت سرهم فقط روحیه ادم ضعیف میکنه من خودم تجربشودارم وقتی منفیه یعنی منفیه دیگ بایداماده بشه برای ماه بعد

1 Likes

اره درک میکنم ولی وقتی قرار یه مادر بشه باید تحمل همه چیو داشته باشه نباید نا امید باشه این ماه نشد ماه بعد توکلش بخدا باشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.