تست بارداری خانگی با وایتکس

سلام دوستای عزیزم. چند وقت پیش ی گپ را انداختین در مورد تست های خانگی بارداری… من امروز موعدم بود با وایتکس و سرکه تست انجام دادم. با وایتکس که عجیب ادرارم کف کرد و هنوز بعد از یک ربع پراز گاز و حبابه. با سرکه ام انجام دادم ی ذره تغییر رنگ داشت ی کوچولو… کسی دیگ تاحالا انجام داده؟ چقد میشه روش حساب کرد… اصلا ب خودم قول دادم این ماه تا ی هفته تاخییر نداشته باشم بی بی چک نمیزنم. ولی طاقتم نیومد گفتم از این خونگیا انجام بدم… میشه شمام انجام بدین ببینیم چی میشه؟ یا اگ قبلا انجام دادین یکم کمکم کنین. مرسی دوستای عزیزم

منم.این ماه به خودم قول دادم تا عقب ننداختم تست نزنم
هربار میزنم یه خط میشه لعنتی
دیگه از چک بی بی متنفرم بخدا

1 Likes

اون دفعه بچه ها انجام داده بودن میگفتن الکی فک کنم
اونا با جوش شیرین زدن فک کنم یکیشون گفت مال شوهرمم کف کرده

2 Likes

مگه چند وقت تو اقدامی عزیزم?

منم خیلی برام سخته ک بخام بی بی بزنم و باز ی خط بیاد… نمیدونم دیگ چیکار کنم

این ماه ماه ششم بود

خب شما میتونی الان با وایتکس امتحان کنی ببینی چی میشه نتیجه؟؟؟

اوووف که میفهممت وقتی یکی میشه ها دنیا تو سر آدم خراب میشه انگار…
حالا انشالله که پریود نمیشی این ماه
بیا همیتحا خبر بارداریتو بده
منم یه هفته بعدتم بیام خبر بارداریمو بدمت😁

1 Likes

انشالله عزیزم جفتمون بیام خبر بارداری بدیم ن اینک بیایم بگیم وای بچه ها بی بی چکم منفی شد حالا چیکار کنم. خخخخ

من هنو زود برام بین 16-18 تاریخمه
وایتکسم ندارم متاسفانه☹

انشالله

1 Likes

ای بابا… ایشالله ک این ماه نتیجه بگیری عزیز دلم

تحت نظر دکتری یا نه ?
6ماه زیاد نیست احتمال زیاد این ماه بارداری انشالله
منم تقریبا یه 10 ماهی هستش

علائمی چیزی نداشتی? من که چیز خاصی درخودم احساس نمیکنم البته خیلی ها هیچ علائم خاصی ندارن

اره گلم تحت نظرم. دو ماهم هس کلومیفن میخورم مشکلیم نداریم جفتمون.

منم الان یکم زیر دلم تیر میکشه فقط گاهی. علائم دیگه ای ندارم. درد سینه ام ک طبیعیه

عزیز دلم. ایشالله زودی باردار شی… واقعا از ته قلبم ارزو میکنم برای کسایی ک ارزوی نی نی دارن خدا ناامیدشون نکنه و حاجت دلشونو بده. امین

2 Likes

منم کلومفین میخورم , این ماه فولی هام خیلی خوب بود دکترم خیلی امیدوارم کرده ولی از یه طرفم خیلی استرس دارم اگه نشه نکنه شوهرم مشکل داشته باش چون اون آز نداده هنو
فولیکولات هات چندبود این ماه?

قربوننننت بخدا منم خیلی خوشحال میشم و دعا میکنم
تک برا من دعا کن منم برای تو , اینجوری دعامون شاید بهتر بگیره

هنوز فولیکول نرفتم قرار بود این ماه ک پری شدم برم عکس رنگی و سونوی فولیکلول این ماه انجام بدم… خب چرا شوهرتون از نمیده؟ خیلی سادس واسه مردا که

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.