ترکیا کیا رسمشون اینجوریه

اره میدونم ولی خودش ک خرج نداده دلش بسوزه

1 Likes

مام ترکیم و این رسمم داریم :pleading_face: و خیلی بده اصن حس اون لحضرو نمیشع گفت مخصوصن بره من ک اون لحظه اهنگ دخترم گذاشته بودن یعنی داشتم عر میزدما :rofl:

1 Likes

مام ترکیم داریم این رسمو هم خانواده من هم خانواده شوهرم

خجالتی که بودم،البته زمان ما شرم و حیا بیشتر بود،ولی شاید بابام این فکرو نداشت من خودم جلوی بابام شرم میکردم،نمبدونم شنبدی یا نه مامانم میگه زنای قدیم بخاطر شرم و خیاشون بارداریشونو تا شکمشون بالا نمیومد به خانوادشون نمیگفتن

ما بعد تالار اینکارو میکنیم
بعد عروس و داماد میرن خونشونو…

چرا رسم خوبی هستش ماهم داریم پشت سر عروس دعا میکن که بری و خوشبخت بشی میگن تا امروز تو این خونه بودی و میری تو خونه خودت وصاحب مسولیت بشی انگار مثلا تا حالا برادر وپدر مواظبت بودن ازاین به بعد تحویل میدن به همسرت که مواظبت باشه حواسش بهت باشه ولی ادم گریه اش میگیره :cry::cry::cry:

1 Likes

منم ترکم و مامانم اینا خونشون کرمانه و ما تهران عروسی کردیم.برا حنابندون اومده بودن کرمان من۱۰روز زودتر اومدم تهران برای کارای عروسی کلی اونجا گریه کردیم بعداینجا مااخرشب میان خیرو دعا میدن بعد از عروسی.اونجاهم انقد گریه کردیم.ولی بااینکه غم داره توش ولی خیلی برام دلچسبه

1 Likes

ما ترک هستیم ولی نداریم همچین رسمی اصلا رسم خاصی نداریم عروس داماد به میل خودشون هرکاری بخوان میکنن کسی هم دخالت نمیکنه

1 Likes

:joy::joy:خوبهع

1 Likes

عزیزممم ارههع خیلیی سخته ولی خوبه

1 Likes

:sleepy::sleepy::sleepy:اررره

1 Likes

اره:joy::joy::joy:
رسم جهیزیه و اینام نداریم که عروس هامون بیارن
اگه خودشون دوست داشته باشن چیزی میخرن میارن

2 Likes

اهااا عزیزمممم

2 Likes

آره من خاله بزرگم داشت باهام صحبت میکرد میگفت معذرت میخوام من سر پسرم که باردار بودم…
من خیلی تعجب کردم ک وقتی داشت از بارداریش میگفت عذرخواهی کرد

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.