ترویید کم کار در بارداری

بچه ها من قبلا کم کاری تیرویید داشتم یماه قرصمو ترک کردم بعد متوجه شدم ک باردارم رفتم آزمایش خون دادم برا ترویید دیدم ۱۲و خورده ایه …دکترم قرص لووتیروکسین بهم داده اما روزی ی نصفه …مطمن نیستم ک سریع بیاره پایین یعنی خوب می‌کنه ؟ خیلی ناراحتم لطفاً کمکم کنید

عزیزم نگران نباشید طبق دستور پزشک تون مصرف کنید و تحت نظر باشید انشالا مشکلی پیش نمیاد

ممنون خانم حکیمی عزیز چقدر خوبه ک شما هستید

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

سلام منم تو هفته هفت 5بوددکترخیلی ترسوندم الان ک سیزده هفته ام اومده برای 3ونیم خداخودش کمکمون کنه فقط بچه هامون سالم باشن

انشالله هستن نگران نباش …

1 Likes

خانوما منم هفته ۵بارداذی هستم تیروعیدم رو۱۷هست ۱سال قرص مصرف میکردم ۱ماه ترک کردم حامله شدم نمیدونستم شما ها دکتراتون چی گفتن

باید به پزشکتون مراجعه کنید تا دارو براتون شروع کنه

دارو رو از امروز شروع کردم

عزیزم مطمئنی 17 س؟
چون با ترک یک ماهه انقد بالا نمیره

تیروئید چه کم کار و چه پرکار اگه کنترل نشه می تونه عوارض بد و خطرناکی در بارداری داشته باشه اما تا زمانی که این اختلال تحت کنترله نیازی به نگرانی نیست، حتما داروهای تجویز شده توسط پزشک رو استفاده کنید و در دوره های زمانی ای که پزشک بهتون می گه بررسی ها رو انجام بدید

1 Likes

نگران نباش عزیزم با مصرف قرص سریعا پایین میاد تو هفته های اول هم متوجه شدی

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.