ترفند خانه داری + آشپزی

مرسی از توضیحات کاملت‌

آشپزی بگو :grin:

مرسی :grin::green_heart:

1 Likes

دوباره بخون گلم تکمیلش کردم:grin::grin::grin::grin::grin::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:

1 Likes

ترفند کدوم غذارو میخوای عشقم

درمورد غذا اینکه باحوصله وخورشت رو باشعله کم درست کن تاخوب جابیوفته

درمورد تمیزی خونه ام سعی کن همیشه خونه رو تمیزنگهداری هرچیزی رو برمیداری جای خودش بذاری و همون دیقه تمیز کنی

مدیرمدرسمون میگفت تمیز بودن سرویس بهداشتی ازهمه جای خونه مهم تره تمیزی یه خانم از سرویس بهداشتیش مشخص میشه

ارایشم که کاملا بی تجربم:sweat_smile: فقط سعی کن زیادی افراط نکنی یه ارایش ساده و ملایم :heart_eyes:

مرسی اجی عالی بودن :green_heart:

خورشت های خوشمزه کباب خلاصه غذا های گوشتی

مرسی بابت راهنماییت

2 Likes

مثلا قورمه سبزی سبزی شو خیلی سرخ میکنم که اصلا سبز نباشه دوباره با پیاز داغ و گوشت هم سرخش میکنم رنگ روغنش سیاه بشه و بعد رب میزنم ربش هم خیلی تفت میدم زیاد هم لوبیا نمیریزم قیافش خراب میشه خیلی زود همیشه خورشت میزارم که جا بیفته و آبش رو اندازه میکنم که دوباره آب نریزم نمک هم آخر غذا میریزم که گوشت خوب بپزه کباب در تخصص شوهرمه من متخصص خورشت و کیک و کوفته اینام

1 Likes

مریی بابت راهنماییت‌ :grin::green_heart: چند نکته‌ هم برا کیک بگو

1 Likes

فدات عشقم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
اولین اصل اینه که همه رسپی هاتو از قبل آماده کنی بزاری کنارت مواد زود از یخچال دربیاری تا به دمای محیط برسن همیشه و همیشه زرده و سفیده رو ازهم جدا کنه و سفیده رو انقدر بزنی تا مثل خامه بشه کیک یه بحث کاملا تخصصی حتی طرز هم زدن مواد هم مهمه من هیچ موقع شکر رو هنینطوری حتی نمیریزم اونم پودر میکنم میریزم آرد چندبار الک میکنم هر کیک هم فرق میکنه وانیلی، دو رنگ، اسفنجی، کیک ژله، کیک بستنی، پرتقالی برای هر کدومش کارهام فرق میکنه زیاد اهل عکس گرفتن نیستم اینا چندتا از کارامه

2 Likes

مواد کیک هم دما باشه
سفیده زرده رو جدا هم بزن ،سفید رو از آخر اضافه کن با کاردک یواششش هم بزن کیکت خیلی پف میکنه
اگ زمان پخت کیک ۵۰دقیقه اس
تا ۳۰دقیقه در فر رو با نکن ک پف کیکت نخوابه
استفاده از شیر کیک رو خوشطعم تر میکنه
ولی استفاده از آب بافت کیک رو سبک تر میکنه برای گاناش و خامه کشی عالی میشه

1 Likes

بابا هنرمند
خیلی عالین کیک و غذاهات:heart_eyes:

1 Likes

لطف داری عزیز دلم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

آفرین هنرمند طرز تهیه پنکیک‌ رو میگی

1 Likes

مرسی از راهنماییت‌ زری :green_heart:

1 Likes

قربونت گل

فدات عزیزم

1 Likes

:green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

1 Likes

فدای توگل دختر:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

ایول معصی جون هنرمند:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

1 Likes

قربونت گلم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::blush::blush::blush::blush::blush::blush:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::ok_hand:t2:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.