ترش کردن در هفته 18

سلام دوستان گلم من ۱۷ هفته ام تموم شد دارن تو۱۸ هفته میشم من قبلا فقط بالا میاوردم الان دیگه هرچه میخورم یانمیخورم حتی آب ترش میکنم مجبور میشم که بالا بیارم خیلی بد اینجوری بنظر تون چه کار کنم کسی مثل من بود تجربیات لازم دارم مامی یارها لطفا کمکم کنید

سلام.عزیزم من بالا نمیوردم اما الان که ماه آخرم دلم میجوشه و دکترم بهم قرص لانزو داده که باید ناشتا بخورم وقتی میخورم خوبم.بهتره به دکترت بگی تا برات دارو تجویز کنه

عزیزم من یکشنبه گذشته نوبت دکتر داشتم وقتی رفتم دکتر ازم پرسید اون موقعه من ترش نمی کردم وبالا میاوردم هرچی میخوردم بهش گفتم گفت این مشکل نداره دمیترون بخور یه روز بعد از ملاقات بادکتر اینجوری شدم

من زنگ زدم دکترم گفت رانیتیدین بخور‌ اگر رووت جواب نداد پنتوپرازول بیست صبح ها ناشتا بخور
همیشه وقتی مشکلی داری بزنگ دکترت

جواب نمیدن اگه وقت کاری شون نباشه باید تا چهارشنبه صبر کنم که یه نوبت دارم

سلام عزيزم از ٤ ماه به بعد همه باصطلاح ترش ميكنن و دير هضم ميكنن ميتونيدقرص رانيتيدين بخوري نيم ساعت قبل يا بعد غذا،تو آبتم يكم عرق نعنا بريز كمكت ميكنه من گاهي كه اينا تاثير نداره شربت المينيوم ام جي ميخورم

قرص رانتیدین یا ساغری نعناع واسه بچه ضرر نداره

رانیتیدین ضرر نداره

مقدار غذات رو در یک وعده کم کن
و دو وعده ایش کن
بهتر میشی

باشه فدات ممنون از راهنمایی تون دوست هایی گلم

1 Likes

رانيتيدين اصلا ضرر نداره من تاروزي دوتا هم ميخورم خيالت راحت

قربونت تا دفعه بعدكه بخاي بري دكتر رانيتيدين و عرق نعنارو امتحان كن بعد اگه ديدي تاثيري نداشت با دكترتم مشورت كن ،رانيتيدين غذا رو زود هضم ميكنه و كمك ميكنه معدت اسيدي نشه كه بالا بياري
جنسيته بچت مشخص نشد عزيزم؟

اکثرا اینا عادیه عزیزم .شما بدویارین .یعنی ویار داره خیلی اذیت میکنه شمارو به چیزی که حالتو بهم میزنه فکر نکن یا از غذایی که بدت میاد نخور یا حتی اصلا نپز تا بوش بهت بخوره من هفته ۹هستم و حالت تهوو داره اذیتم میکنه ولی میتونم کنترل کنم مثلا از مرغ و یه سری غذا بدم میاد و نمیخورم.سعی کن میوه سبزی جات بخوری برای معدت خوبه با دکترت مشورت کن من برای تهوو پزشکم ویتامین B6بهم داده میخورم خیلی خوبه.هرقرصی نخور واسه بچت خوب نیست با مشورت دکترت قرص مصرف کن .نگران نباش عزیزم

ن عزیزم هنوز ۲۲ شهریور نوبت سونو بهم دادن یعنی ۱۹ هفتگی فدات

اره من بد و یارم ولی قرص استفاده نمیکنم فدات هم ب۶ دکترم بهم داد هم دمیترون چون قبض میشه شکم ام واسه همین نمیخورم رو من دمیترون نمی افته ب۶ هم قبض که میشم بدتر واسه ام بخاطره همین تحمل میکنم یه روز خوبم ده روزم بد ویار میشم من یه چند روزی خوب میشم ولی باز به سرم برمیگردد نمیدونم خیلی منو دوست داره این ویار نعلتی که الان هفت ۱۸ بارداری هستم باز دست ازسرم برنمیداره شنیدم میگن ویار تا اخر ۱۶ هفتگی بهترمیشن ولی ما بهتری که ندیدیم :grinning::rofl::smiley:

ان نصیب کسی نکن چنین ویار بدی

واقعا.وای من گفتم دیگه کم کم ویارم خوب میشه خدا نکنه بدتر بشه

منم پنتا پرازول ۲۰میخوردم
بارداری همینه یکی از حالتا کم یا قطع میشه یکی دیگش شروع میشه
من تا روز زایمان کلافه شده بودم دیگه
یه سختی و دشواری شیرینیه ک ان شاالله نصیب همه بشه

1 Likes

اوایل هم ک بالا میوردم دمیترون برام نوشت
با اون سر پا بودم

1 Likes

سلام عزیزم
لطفا مقاله زیر رو مطالعه کنید
https://farzand.net/article/449-heartburn-during-pregnancy

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.