ترشح شیر از سینه

:thinking:سلام عزیزای دلم. یکم خجالت داره گفتنش اما فگرم مشغول شد. امشب پسرم نمیدونم چرا هکس می می خوردن زد به سرش یکم که میک زد از،سینه ام یکم شیر اومد چطور همچین چیزی امکان داره اسفند ماه از شیر،گرفتمش. :thinking::thinking:
@hakimi

1 Likes

عزیزم من آبان ماه از شیر گرفتمش تا همین دوسه ماه پیش شیر می چکید و لباسم خیس میشد.ناگفته نمونه که من همون موقع هم دکتر رفتم و قرص داد تا شیرم قطع شه وگرنه قطع نمی شد…طبیعیه.

2 Likes

اسما جان گاهی پرولاکتین بالا پایین میشه و غدد شیری فعالیتشون قطع نمیشه… و تا وقتی فعالیت پرولاکتین متوقف نشه شیر سینه قطع نمیشه و بارداری هم انجام نمیشه.چون یادمه تو اقدام بودی…به نظر من با دکتر مشورت کن…

2 Likes

آره درسته.ولی باورتون نمیشه الان برای من با گذشت تقریبا یازده ماه ، از زمانی که دیگه شیر نمی دم، الان تا یه ذره پرخوری می کنم یا چیزای شیرین می خورم احساس ترشح شیر دارم …مثه زمانی که شیر می دادم.نمی دونم چرا اینجوری ام.آزمایشامم نرمال بودن.

2 Likes

یه چیز عجیب تر من اون موقع که پسرمو باردار بودم از ماه ششم هفتم قطره قطره شیر می چکید ازم… کلا من شیرم زیاده :joy::joy::joy:

2 Likes

چه جالب…البته من خودم تازه با این پرولاکتین عزیز آشنا شدم… ولی هربار چیزای جدیدی میشنوم.

1 Likes

عزیزم شیرم بعد از گرفتن شیر کامل قطع شد حتی قبلا عم چندبار اومد سمتم که سینه بخوره اما شیر نیومد برای همین اینبار تعجب کردم که چرا شیر اومد

1 Likes

ایشالا مشکل ساز نشه.من نمی دونم به خاطر همین پرولاکتین بود یا نه ، پسرم که به دنیا اومد خب تا بیست روز پریودی دیگه تقریبا، بعد پاک میشی و اگه شیردهی داشته باشی ممکنه تا چندماه پریود نشی.من تا چهارماهگی پسرم پریود نشدم، ولی از چهارماهگیش تا نه ماهگیش پریود بودم ، باورت میشه؟ من پنج ماه پریود بودم،سه تا دکتر رفتم تا مشکل و تشخیص دادن، پنج ماه من هرروز خونریزی داشتم پونزده کیلو شاید کم کردم، مثه مرده ها شده بودم، تا اینکه دکتر سومیه گفتش که هورمونات به خاطر شیردهی به هم خورده، و شونزده دونه قرص نمی دونم اسمش چی بود خوردم،هیچی دیگه خونریزی قطع شد و پریودیام منظم شد.ولی نابود شدم تو اون چندماه.دوتا دکتر قبلی هم آمپول می دادن وقتی می زدم تا یک هفته قطع میشد خونریزی دوباره شروع میشد.خلاصه…خدانکنه کسی هورموناش بازی دربیارن :joy:

3 Likes

سلم من جنینی رو که کورتاژ کردم از ماه سوم شیر از سینه ام میومد

1 Likes

اخی عزیزم.ایشالا دفعه بعد.توکل به خدا

مرسی میشه نی نی داری برام دعا کنی؟ :relieved:

2 Likes

با تمام وجودممم برات دعا می کنم عزیزدلم.ایشالا انتظارت به سر برسه و شیرینی مامان شدنو تجربه کنی ایشالا.حالا ایشالا مامان شدی برات از سختیاشم میگم :blush::smile::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

مرسی فدات انشا الله نی نی دومتم به سلامتی وبا جنسیتی که خودت می خوای خدا بهت بده :kissing::kissing_heart::kissing_heart::kissing_closed_eyes::kissing_smiling_eyes:

واویلا،حتما کم خونی هم گرفتی :pensive:چقدر طفلکی بودی الهام

2 Likes

سلام عزیزم
احتمالا سطح هورمون پرولاکتین تون افزایش پیدا کرده
چیز خاصی نیست نگران نباشید، یه آزمایش بدید

مرسی عزیزدلم.فقط صحیح و سالم به دنیا بیاد.

بداوضاعی بود عزیزم.ما توی استانمون دکترای خوب زیاد نداریم.آزمون و خطاهه دیگه.ماها پرپر میشیم این وسط

2 Likes

آزمایش چی باید بدم عزیز؟؟؟بگم دکتر چی بنویسه؟؟

1 Likes

ازمایش هورمون پرولاکتین
اصلا به دکتر زنان بگید شیر اومده از سینه تون خودش مینویسه

1 Likes

شما به دکتر میگید چي بنويسه؟؟؟ اگه اینقدر بي سواده بريد يه دکتر دیگه،شما اول به پزشکتون علائم بگيد به قول دوستمون خودش مينويسه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.