ترشح سفید رنگ بد بو

سلام دوستان. من یه ماه پیش به دکتر مراجعه کردم که به دلیل تاخیر پریود برام امپول و دوفاستون تجویز کردن بعد از اینکه امپول زدم و پریود شدم با اینکه همیشه پرودم 7 روز بود روز 5 پاک شدم و از همون موقع بعضی اوقات یه ترشح سفید خیلی کم ولی به شدت بد بود مثل بوی ماهی گندیده دارم…معذرت میخوام حتی موقع نزدیکی هم این بو حس میکنم…تا حالا سابقه عفونت و این جور مسائل نداشتم…لطفا راهنمایی کنید علتش چیه؟امکان داره به خاطر دوفاستون و امپول باشه یا اینکه عفونت دارم؟اینم بگم علائمی مثل سوزش یا خارش ندارم

عزیز حتما باید معاینه داخلی بشی این علایم بخاطر عفونت هست باید نوع عفونت مشخص بشه و دارو مصرف کنی چون عفونت پیگیری نکنی باعث زخم دهانه رحم میشه و اونوقت دردسرش بیشتر میشه باید فریز کنی پس همین حالا سریع برو دکتر

1 Likes

ممنون زهره جان دقیقا از همون روزی که پریودم قطع شد این ترشح داشتم…اگر عفونت باشه نمیتونم برای بارداری اقدام کنم؟

عزیزم نوار بهداشتی خودش یکی از عواملی هست که باعث عفونت گرفتن میشه بهتر اول عفونت درمان بشه بعد باردار بشی چون عفونت دور از جون باعث آسیب به بچه میشه هم انتقال پیدا می‌کنه به بچه وهم کیسه آب سوراخ می‌کنه من خودم عفونت داشتم سر خود دارو مصرف میکردم پماد کلوتریمازول ولی خوب نمیشد بعد از یک هفته دوباره برمیگشت رفتم دکتر گفت زخم دهانه رحم گرفتی باید فریز بشی بخاطر همین باید چند روز دیگه برم فریز

1 Likes

عزیزم انشاالله بهتر بشید…چه علائمی داشتید شما؟

منم ترشحات سفید خارش فقط یکی دو روز اول بعضی مواقع اصلا نداشتم بعد لباس زیرم که کثیف میکرد بو بد می‌گرفت باید فورا لباس عوض میکردم یا پد میذاشتم چند بار پماد گرفتم دیدم فایده ندارد رفتم برای معاینه داخلی و تست پاپ اسمیر گفت زخم دهانه رحم گرفتی هنوزم یه مقدار عفونت داری باید فریز بشی منم گذاشتم بعد پریودی حالا چند روز دیگه باید برم برای فریز

شما اگر سری بری دکتر با قرص و پماد خوب میشی اگرم مجدد گرفتی باید همسرت یه آزمایش بده چون امکان داره از همسرتون عفونت بگیری چون عفونت از طریق رابطه انتقال پیدا میکنه

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

فدات عزیز ان شاالله که زودی برای بارداری نتیجه بگیری گلم

انشاالله

سلام عزیزم
حتما به پزشک مراجعه کنید تا با تشخیص نوع عفونت براتون داروی مناسب تجویز کنن. فعلا اقدام نکنید تا عفونت درمان بشه

سلام ممنون خانم حکیمی عزیز…یعنی به نظر شما عفونت هست؟نمیدونم چرا از موقعی که تصمیم به بارداری گرفتم اینهمه دردسر پیش میاد

بله عزیزم بوی بد ترشحات نشونه عفونت هست.
همیشه همین جوریه دیگه تا تصمیم به انجام کاری می گیریم مشکلات سرازیر میشن :tired_face:

ممنون از راهنمایی شما براتون ارزوی موفقیت دارم:kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.