ترشح تخمک گذاری

سلام من دوتا کیت مکس ۱۴ استفاده کردم و خط دوم حاله ای ازش اومده و هنوز کامل رنگ خط اولی نشده امشب بعد دستشویی ترشح دارم ترشحم شفاف با دونه های ریز اما این ترشح زیاد چسبناک نیست یعنی نزدیک تخمک گزاریم یا الان داره مرحله تخمک گزاری انجام میشه بیشتر شبیه یه مایع اب مانند میاد ازم

روز چندم سیکلته عزیزم؟؟

روز ۱۵ سیکلم بود فردا میشه ۱۶ ب نظرتون ایم مایع شبیه اب فردا سفت تر میشه و روز تخمک گذاریمه

من دوماه از کیت استفاده کردم روز تخم گزاری کامل دو خطش پررنگ شد

1 Likes

سلام عزیزم
وقتی دو خط ظاهر میشه یعنی 12 تا 36 ساعت آینده تخمک گذاری انجام میشه نیازی نیست پررنگ باشه

خب اخه رو خود کیت نوشته باید دوخط همسان باشند کوچیک و بزرگ نباشه و یه رنگ

من ۸ دو خط شد اما خط دوم حاله بود دیشبم حاله بود اما یکم پررنگ تر و دیشبم ترشحم شروع شده الانم بدنم یکم داغه

خانم حکیمی جان تخمک گذاری دقیقا تو روزایی هست که ترشح آبکی و شفاف زیاده؟
روز تخمک گذاری من طبق محاسبات سایت دانشنامه دوسه روز بعداز اون ترشحات بود
این یعنی چی؟

اگر به این صورت باشه یعنی 12 ساعت بعد تخمک گذاری اتفاق می افته
در غیر این صورت دیرتر ممکنه رخ بده

اگر جنسیت براتون مهم نیست از زمانی که دو خط ظاهر میشه می تونید نزدیکی داشته باشید اما اگر براتون مهمه باید هر روز از کیت استفاده کنید تا دو خط پررنگ بشه

عزیزم این علائم نشون میده که زمان تخمک گذاری فرا رسیده، دقیق نمیشه گفت چه زمانی این اتفاق می افته مگر این که سونوگرافی انجام بدید.
ماشین حساب بر اساس اعداد و ارقامی که شما بهش می دید این محاسبات رو انجام میده، اما ممکنه در بدن شما هر اتفاقی بیفته و این طبیعیه
برای اطمینان می تونید هم از کیت استفاده کنید هم ماشین حساب

اوکی ممنونم

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

خانم حکیمی علایم تخمک گذاری ترشح سفید چسبنده است یا سفید شفاف ابکی؟؟

عزیزم لطفا مقاله زیر رو مطالعه کنید
https://farzand.net/article/375-detect-ovulation-based-on-cervical-mucus-uterus

1 Likes

ممننننننوووووووون

1 Likes

خواهش می کنم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.