ترشح بی رنگ ژله ای دارم بوی بد نداره

سلام خانما من دو سه روزیه ترشح بی رنگ ژله ای دارم بوی بد نداره عفونت هم نیست تازه چکاب شدم دلیلش چی میتونه باشه؟این اقدام کلا فکرو ذهنمون رو بهم ریخته میخواییم از هرچیزی سر دربیاریم و دنبال نشونه باشیم😂

1 Likes

طبیعی هست و ترشحات رحمی…و جای نگرانی نداره

شاید مال تخمک گذاری باشه
یعنی اقدام کردی و الان منتظر جوابی؟ یا تازه میخوای اقدام کنی ؟

مرسی از پاسخگوییت🌹

3ماهه اقدامم

اهان
نگران نباش گلم
چیز خاصی نیس طبیعیه اینا
خودمم این شکلیم الان

مرسی عزیزم گفتم شاید نشونه ی تخمک گذاریه فقط میگم روزا تند بگذره ببینم این ماه نتیجه داد یا نه

از کیت استفاده میکنی ؟

بله استفاده کردم خط کمرنگ افتاد

اها
خودمم استفاده کردم خط کمرنگ‌میده. خیلی پررنگ‌نشد. ولی امروز کم‌رنگ تر از دیروز شد‌. عجیبه واسم!!

دقیقا برای منم همینطور بود بعد هم کاملا محو شد

1 Likes

دیگ توکل کردم بخدا سپردم ب خودش. جنسیت پسر میخوام من. ولی گفتم هرچی خودش داد . سالم باشه

بهترین کار توکل بخداست انشاالله به مراد دلتون برسید

1 Likes

الان هم درد زیر شکم دارم انگار که میخوام پریود شم نمیدونم چرا اینطوری شدم

1 Likes

عزیزم سعی کن استرس نگیری. استرس واقعا سمه. انشالله ک دامنت سبز بشه و خبرای خوب بدی

متاسفانه خیلی استرس دارم خیلی سعی میکنم نباشه ولی نمیتونم اخه قبلا کیست داشتم همینا ترسمو بیشتر میکنه

1 Likes

میدونم. خودمم همینجور. استرس میگیرم در حدی ک از استرس حالت تهوع میگیرم. ولی نفس عمیق میشکم صلوات میفرسم خودمو مشغول میکنم ک فراموش بشه
چن سالته؟

منم سعی میکنم ب کارام خودمو مشغول کنم ولی نمیشه 22

1 Likes

منم۲۴
انشالله ک بشه. دیگ‌چی میشه کرد. برا رسیدن ب خواستت باید تلاش کنی سختی بکشی

سلام دوستای عزیز.من این ماه لتروزول خوردم و استروژن.دیروز که روز 13 سیکلم بود سونو دادم و یک فولی غالب 18 داشتم و امپول hcg زدم .دیشب اقدام کردم .به نظرتون من برای دختر شدن دوباره کی نزدیکی کنم؟؟؟؟؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.