ترشح آبکی و دل درد

سلام خواهرای،گلم.ببخشید این سوال رو مطرح میکنم راستش خیلی خجالت میکشیدم چند روزه میخوام بپرسم،روم نمیشد دیگه دل زدم به دریا. شما به بزرگواری خودتون ببخشید
بعد سقط خونریزیم ده الی دوازده روزه خوب شد بعد یک ماه اولین نزدیکی،رو داشتم البته با کاندوم اما از همون روز،همش،ترشح ابکی زلال بدون رنگ و بو دارم گاهی جوری هست که اگر حامله بودم فکر میکردم کیسه اب پاره شده .گفتم،شاید عفونت گرفتم سعی کردم دمنوش و گرمیجات بخورم تا رحم تخلیه شه.اما بهتر نشدم .روم سیاه خیلی ببخشید امروز بعد نزدیکی زیر دلم سمت چپ درد میکنه نمیدونم از چیه.بنظر شما اینا علایم کیست یا عفونته؟؟؟؟ گاهی فکر،میکنم نکنه به کاندوم حساسیت پیدا کردم که البته سوزش و خارش ندارم. فقط گاهی شرمنده به خدا موقع ادرار زیر دلم درد میگیره. خیلی اسنرس دارم ی دکتر خوبم نیست که مراجعه کنم .ـممنون میشم اطلاعاتتون رو در اختیارم بذارید
@hakimi

عزیزم تا حدی ترشحات طبیعیه اما این که می فرمایید موقع ادرار درد دارین می تونه نشونه عفونت ادراری باشه

یک هفته میشه که ازمایش دادم هیچ مشکلی،نداشتم . از کیست نمیتونه باشه؟

سلام عزیزم.من احتمال میدم کیست باشه.منم ی شب بعد نزدیکی پهلوم درد گرف.جدی نگرفتم ۲،۳ روز بعد دیدم دردش تموم نمیشه رفتم دکتر دکتر سونو نوشت،رفتم جوابو ک نشونه دکتر دادم گف کیست داشتی و کیستت پاره شده.ترشحات راستش یادم نیس داشتم یا ن

پهلوم درد نمیکنه زیر دلم سمت چپ درد میکنه .و الانم دردش خوب شده.فقط مشکلم ترشحات ابکی و گاهی سفید پنیری شکل بدون رنگ و بو هست ممنون

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.