ترشح آبکی به رنگ شیر بعد از پریود

سلام
ببخشید من۲۱،سالمه هفت ماهه ازدواج کردم و جدیدا بعداز پریودیم ترشح آبکی ب رنگ شیر مث آب ازم روون میشه لطفاکمک کنین خیلی نگرانم…یبارم قرص اورژانسی خوردم میتونه ربط داشته باشه؟

سلام عزیزم
معمولا قرص اورژانسی باعث اختلال در قاعدگی میشه یعنی عقب یا جلو میندازه پریود رو.
نگران نباشید چیز مهمی نیست ولی بهتره به پزشک مراجعه کنید تا از نزدیک معاینه بشید. اگر عفونت یا چیز دیگه ای باشه مشخص میشه و با دارو رفع خواهد شد. جای نگرانی نیست

آخه خیلی نگران کنندس مث آب روونه از پام هنوز معاینه نرفدم پیش دکتر خجالت میکشم😣

تا وقتی نرفتید پیش دکتر این نگرانی و استرس باعث بدتر شدن این مسئله میشه. پس زودتر مراجعه کنید تا مشکل حاد نشه خدایی نکرده

چشم عزیزم ممنون

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
نتیجه رو به ما اطلاع بدید لطفا
راستی می تونید قبل از مراجعه به پزشک از تلفن ثابت با شماره 02170701050 تماس بگیرید و با کارشناس مامایی صحبت کنید

چشم حتما مچکرم از سایت خوبتون عالیهه

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
ممنون از شما که مارو همراهی می کنید :rose::pray:

1 Likes

سلام خانوم حکیمی دکتر رفتم برام یسری دارونوشته وگفت ک عفونت قارچ باکتری باهم قاطی شده ک اینطوره:persevere::persevere:

سلام عزیزم
ممنون که اطلاع دادین
انشالا به زودی بهبود پیدا می کنه نگران نباشید :rose:

ممنونم:sparkling_heart::tulip::tulip::tulip:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.