ترشحات یا کیت تخمک گذاری؟

بچه ها سلام برا تشخیص تخمک کذاری بهتره نتیجه کیت رو بیشتر مورد توجه قرار بدیم یا ترشحات رو ؟

سلام بچه نیستیم همه خانومیم😚
هردو

1 Likes

فدای شما خانمی
آخه ترشح شب قبلش داشتم ولی فرداروزش دوخط کیت افتاد
قبلش کیت با یک خط بود یا یه حاله صورتی کمرنگ واسه همین شک داشتم کیت درست میگه یا ترشح

1 Likes

شماجنسیت براتون مهمه عزیزم؟

1 Likes

بیشترروترشحات ودمای بدنتون میتونیدحساب کنید،اگه جنسیت مهم نیس بایداقدام میکردین یه شب درمیون

1 Likes

بله عزیزم مهم بود برا پسر اگه خدا بخواد میخواستم برم اقدام

1 Likes

دمای بدن روزی که کیت دوخط تقریبا واضح افتاد نیم درجه رفت بالا ولی ترشح اون روز کمتر بود البته اون روز روزه بودم و یه کوچولو استرس داشتم

1 Likes

اقدام نکردی دیگه؟خیلیاباکیت جواب گرفتن وخیلیانه
سونوگرافی دقیق تره

من با ترشح جواب گرفتم جنسیت رو غربالگری اول گفت پسر فقط میخواستم مامان بشم قصد تشخیص جنسیت و اینارو نداشتم

1 Likes

سلام عزیزم
ترشحات دو سه روز قبل از تخمک گذاری اتفاق می افته یعنی برای شما تخمک گذاری بعد از مثبت شدن کیت اتفاق افتاده
بنابراین شما باید یک بار 12 ساعت بعد از مثبت شدن کیت رابطه داشته باشید و یک بار 24 ساعت بعد از نزدیکی اول

1 Likes

هردو درست گفتن

1 Likes

خدا كنه درست اقدام كرده باشم همين كه كيت دوخط تقريبا واضح شد اولين اقدامم بود ممنون از پاسخگويتون خانم حكيمى جان:kissing_heart::bouquet:

1 Likes

ان شاءلله منم با توجه به كيت جوابمو بگيرم :kissing_heart::bouquet:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
درست بوده نگران نباشید
بقیه ش دیگه دست خداست که چی صلاح بدونه

1 Likes

صددرصد همه چى دست خداست ان شالله خودش بخواد:palms_up_together:t2::heartbeat::bouquet:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.