ترشحات قهوه ای در هفته سوم بارداری

الان نزدیک هفته سوم بارداری هستم…امروز همراه ترشحاتم بافت قهوه ای تیره هم دفع شده…دارم سکته میکنم…شیافمو دوبرابر کردم…علائم لارداریم از بین رفته …یعنی جنینم دفع شده؟،تو رو قران بیابن

2 Likes

درد هم داشتی؟
خونریزی ادامه داشت؟

هفته سوم؟؟؟

1 Likes

سقط جنین به این راحتی فک نکنم باشه
فقط استراحتتو بیشتر کن عزیزم
قبلا هم سابقه خونریزی داشتی که شیاف استفاده میکردی

:+1::+1:

چطور نزدیک سه هفتشه وفهمیده؟چطورآزمایش زودنشون داده؟

2 Likes

نه فقط چند تا لخته(بافت)قهوه ای و سیاه دفع شد

انتقال جنین داشتم به روش ای وی اف…تو رو قران بگین من چیکار کنم دارم دق میکنم ممکنه دفع شده باسه

1 Likes

منم توخونریزی شدیدی که کردم بافت قهوه ایی ازم خارج شدولی نی نی سقط نشد،این استرسن باعث شده فکرکنی علائمت ازبین رفته منم مثه توبودم،بهرحال استراحتت وبکن پاهاتوبزن بالا آب نشاسته قاطی کن بخور جای جنین وسفت میکنه

نه چون ای وی اف کردم باید هر شب شیاف پروژسترون استفاده میکردم…امروز چون این بافتای تیره رو دیدم شبافمو دو برابر کردم

1 Likes

نه دفع نشده این استرست داره دفعش میکنه آروم باش دختر،خونریزی هم داری؟؟

نه اصلا …همراه همون ترشحات بافت هم دفع شد

1 Likes

پس انشاالله چیزی نیس عزیزم اما بایداستراحت کنی تکون نخوری ازجات فقط برادسشویی رفتن اونم توالت فرنگی استفاده کن،همین حالاآب نشاسته بخور

1 Likes

خیالت راحت سقط نشده فقط استراحتتو بیشتر کن عزیزم
این استرس سم واست

عزیزم اول استرسو ازخودت دور کن…بعدشم یه سر برو دکتر خیالت راحت باشه…ان شالله که چیزی نیس

درضمن سقط باخونریزی شدید ودرد همراهه

لیلی جون بار چندومته؟

سقط که اینجور نیست.مطمئن باش.فقط دراز بکش

سه تا انتقال جنین داشتم دوتاش منفی شد…این یکی بعد کلی دعا و نذر و نیاز مثبت

پس بار اولته؟ انشاالله که برات میمونه عزیزم فقط شیافات ب موقع مصرف کن اصلا نگران نباش ذکر لا حول ولاقوه الا بالله توی نگرانیت تکرار کن
من هم انشاالله واممون بگیریم میخام برای ivf اقدام کنم امیدم ب خداست
دلم همش سرد میشه نمیدونم چشه :frowning:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.