ترشحات قبل از پریودی

سلام.
ترشحات قبل از پریودی مثلا ۱یا ۲ روز قبلش چه شکلی و چه رنگی هستش؟

سلام من اخرای ماه باید پریودشم دیگه ولی خوب الان ترشحات بی رنگ دارم چند روز پیش هم ترشحاتم سفید بود حالا نمیدونم کددمش مربوط به قبل پریودیه

1 Likes

اون بی رنگ هاتون چسبناک بود؟

احتمالا تخمکگذاری بوده

نه فکر نکنم ولی بازم خیلی دقت نکردم

1 Likes

نه فکر نکنم چون من ۲۹ ماه پیش پریود شدم الان خیلی میگذره دیگه

1 Likes

۲۳ روز از اخرین پریودم میگذره

1 Likes

شایدم بارداری باشه . اخه منم داشتم ولی کم بعد گفتم چرا آخه من ترشحات مثل تخمکگذاری دارم .اونم الان که گذشته از موقعش .توی همین هفته بود ولی مقدارش کم بود .مال شما هم کم بود؟ مال من بعدش شیری رنگ شد که گاهی به شکل مخاطه و گاهی غلیظ .

1 Likes

خدا از دهنت بشنوه نمیدونم اما خوب من چند روز پیش شیری رنگ بود از اون به بعد بی رنگ شده ولی خوب زیاد ترشحاتمو حس میکنم این ولی خوب خیلی ببخشید بیرون نمیاد

1 Likes

البته من ترشحات قبل پریودیم ببخشید ولی خیلی بوی سرکه میداد در حدی که لباس زیرم بو میگرفت اما خوب فعلا که بی بویه

1 Likes

ترشحات پریودی با فاصله چند روزه ابتدا حالت بیرنگ و لزج هست کم‌کم ترشح ها غلیظ تر میشه و چسبنده تر من یک تا دوروز قبل ترشح صورتی خیلی کمرنگ هم دارم بعد پریود میشم در ضمن بعضی افراد قبلش احساس شهوت بیشتری دارن ک دقیقا یک روز قبل اتفاق میفته

1 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.