ترشحات شیری رنگ و مقداری آبکی

سلام دوستای مهربونم. من هفته پونزدهمم. یکشنبه سرکلاژ شدم. صبح مقداری ترشحات شیری رنگ داشتم ک آبکی بودن ی کوچولو . از ظهر ب بعد قطع شد. نگرانم .‌تو روخدا راهنماییم‌کنید
نکنه زبونم لال کیسه آب باشه.
ی مقداری بد بو بود . :pensive::pensive::pensive::pensive:

شاید عفونت داری عزیزم

دعا کنید کیسه آبم نباشه . من پارسال یکی از دست دادم. دیگه طاقت ندارم یا فاطمه زهرا

ان شاءالله که نیست عزیزم حرص نخور استرس هم نداشته باش اگه هنوز هم ترشح داری برو بیمارستان اگه نداری هم تا فردا صبر کن برو پیش دکترت

نه عزیزم اب کیسه بی رنگ و بی بو هست. اگر بدبو و نزدیک به زرد هست عفونته

خدا خیرتون بده. برام دعا کنید . هم مایل ب زرده . هم مقداری بو میده. ولی چون آبکی هست ترسیدم و دارم دق میکنم. لزج هست .آب کیسه فک نمیکنم. لزج باشه

هزیزم احتمال زیاد عفونت هست حتما برو پیش دگترت تا بیشتر نشه. اگرم نزدیکی میکنی با کاندوم نزدیکی کن میتکته از نزدیکی ام باشه

سلام عزیزم منم مثل شما ترشح زرد و بد بو دازم و گاهی وقتا انقدر زیاد هست که میترسم کیسه ابم باشه ولی رفتم دکتر برام ازمایش نوشت دید عفونت هست به همین دلیل الان برام انتی بیوتیک نوشته گفته بخور الان خوب شدم شما هم حتما عفونت داری شک نکن

تو روخدا دعا کنید واسم. ممنونم از اینکه تجربیاتتون رو در اختیارم میگذارید :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

خواهش میکنم گلم

خواهرای خوشکلم که باردارید اب کیسه جنین بی رنگ و بو هست باعفونت اشتباه نگیرید

سلام عزیزم
نگران نباشید چون استرس خیلی بد تر از عفونت یا پارگی کیسه آبه. دوستان عزیز درست فرمودن بهتره به پزشک مراجعه کنید تا بر اساس نوع عفونت براتون دارو تجویز بشه

سلام دوست مهربونم. آره صبح که بیدار شدم رنگی شده بودن ترشحاتم. گرچه هنوزم ی مقدار آبکی هست . ولی مطمئن شدم عفونته. دارم حاضر میشم برم دکتر. التماس دعا

1 Likes

برای شما و کوچولوتون آرزوی سلامتی می کنیم :rose::palms_up_together:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.