ترشحات شیری رنگ قبل پری

س خانمای گل و خانم حکیمی فداتونشم ممنون میشم جواب بدین من ۲۳ موعدمه عزیزان سه روزه ترشحات شیری مدل غلیظ دارم طوریکه ببخشید ها رو لباس زیرمم میشه دیشبم ش‌دید استخونای پاهام درد میکرد درد زیردلم گاهی اوقات خفیف میگیره ول میکنه البته درد زیر دلم از روز بعد تخمک گذاریم ک اقدام داشتم شرع شد تروخدا اگ کسی با این علائم باردار بوده بگه

سلام محبوبه خانم خوبی؟ وای من همش تو فکر شما بودم.
بی بی چک نزدی ؟ ی هفته از اقدامت گذشته

نه عزیز هنوز نزدم ابجی میترسم بازم ناامیدشم :disappointed_relieved:

فداتشم شماخوبی گلم فعلا ک از پادرد و استخوون دردنمیتونم تکون بخورم عجیب درد دارم ۲۳ موعدمه خانمی

ی مارک معتبر از بی بی چک تهیه کن بزن. چون اگه باردار باشی استرس برات بده . اگرم خدای نکرده نباشی استرس باعث تاخیر پریود میشه. پس از بلاتکلیفی در بیای بهتره

من هنوز اقدام نکردم ولی زیر دلم خیلی درد میکنه فکر میکنم عفونت باشه شایدم کیست😔

الانکه روستام انشاله برم شهر حتما میخرم اخه هنوز موعدم پنج روز دیگست نشون میده ؟؟؟ ترشحم خیلی زیاده ابجی شیری غلیظه

خدانکنه عزیزم انشاله بحق امام زمان هرچی زودتر دامنت سبزشه ابجی جوونم

من خیلی از گپ ها رو خوندم. نظر جمع این بود ک چون علائم بارداری و پریود توی بعضیا خیلی شبیه همه نمیشه از رو علائم گفت. قدم اول بی بی چکه اگه مثبت بشه بعد برم دوم تاخیر پریوده اگه پریود هم نشدی دیگه به امید خدا میری آز خون ک دیگه کاملا قطعی مشخص میشه

ممنون خدا از زبونت بشنوه عزیزم

ی هفته بعد از تشکیل سلول تخم یا شایدم لانه گزینی بی بی چک اکثر موارد نشون میده.

بی بی چند روز قبل پری نشون میده؟؟؟ اخه موعدم ۲۳ فدات

جدی پس اگ باشه ک نشون میده فقط شرایطم جورشه برم شهر میخرم انشاله

فردا صبح نشون میده . اصلا نگران نباش انشالله ک مثبت میشه
اگه رفتی توی شهر چندتا بخر ک دم دستت باشه بعد هر روز پشت هم استفاده نکن. مثلا ی هفته ده روز بعد اقدام یا مثلا فردای تاخیر پریود یا مثلا ی هفته بعد تاخیر پریود استفاده کن. چون این وقتا شک به بارداری هست
انشالله ک اولینی ک استفاده میکنی مثبته

مشکل من فعلا اینه ک روستام وگرنه با هر بدبختی بود مامانمو میگفتم بخره واسم هرچی خیره پیش بیاد

اخه تیر کشیدنای زیر دلم چهارپنج روز بعد اقدامم شروع شد روز تخمکگذاریمم بود واس همون مشکوکم

حالا پس عجله نکن هر چی خیره پیش میاد. هر چی میخاسته بشه تا حالا شده پس ریلکس باش تا دسترسی پیدا کنی

انشاله عزیزم از خدامیخوام دامنتو هرچی زودتر صبرکنه برات دعا میکنم اگ لایق باشم

اصلا علائم تو افراد مختلف شبیه هم نبست حتی توی یک نفرم دوتا بارداری ممکنه تجربه های متفاوت داشته باشه اما من ماه قبل تو اسفند همین طور شدم گاهی سمت چپ گاهیم سمت راست زیر دلم تیر میکشید ۱ماه شایدم بیشتر حس پریود داشتم . آخر پریود شدم

چشم عزیزدلم کلا علائمم این ماهم باماهای قبل فرق داره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.