ترشحات سفید چسبناک

سلام خسته نباشین ۵ روزه تاخیر دارم و روز موعدم تست زدم خط سفید شد بعدک شد خشک شد هاله داشت ازمایش دادم منفی بود درد زیر دل و ناف و تخمدان چپ و کمر خیلی دارم با ترشحات ابکی و سفید و چسپناک قبلا اینجوری نبودم براچیه بنظرتون

اگ پریودت مرتب بوده که تاده روز صبر کن و ازمایش بده.حالا احتیاط کن چیزای کننده نخوری.کارسنگین نکنی

پریودام منظم بودن ولی دی پریود نشدم امپول زدم بهمن شدم اون ماه اقدام نداشتم تازه قرص ال دی هم خورده بودم هیچ درد و ترشحی نداشتم ولی این ماه ک اقدام داشتم اینجوریم

تاچندروز عقب انداختن ک فک کنم عادیه اگ باردارنباشی.

میترسم چیزی باشه بهمنم با امپول شدم:pensive::pensive::pensive:این ماه دوبارا عقب افتاد

تحت نظر نیستی؟اواخر سونو دکتر نرفتی؟عفونت چی نداری؟شایدازاونه

نچ هیچی ندارم فقط یه سال ونیم پیش کیست داشتم ک گقتن چیزخاصی نیس دارودادن دیگه کلا منظم بودم تا اون ماه ک قرص ال دی خوردم ماه بعدش نشدم اصن

شنبه هم میخاستم برم دکتر باز گفتن یه هفته صبر کن دوباره تست بزن بعد برو دکتر
ازدکترم پرسیدم اونم‌گفت یه هفته ده روز بعد تاخیرت باید ازمایش خون بدی

اهان میگی پنج روز گذشتهو ازمایش خون دادی منفی بوده؟
فک کردم میگی تست زدی
اگ از مایش دادی ک دلت قرص باشه.

راستی قرص ال دی هورمونارو میریزه بهم

اره دیگه تست زدم خط سفید شد خشکم ک شد هاله ش دیده میشد ازمایش دادم منفی شد دیگه میخاستم برم دکتر ک گپ تلگرامم دکتر داره ب اون گفتم گفت یه هفته ده روز باید صبر کنی بعد ازمایش خون بدی فعلا صبر کردم هفته دیگه برم دکتر از پریود نشدم

ارررره دفه اولم بود میخوردم کلا فاتحه خوند ب سیستمم

ان شالله مشکلی نیس خیره
نگران نباش

فداتشم انشالله

سلام عزیزم
بی بی چک اصلا معتبر نیست همون آزمایشی که دادین درسته
باید معاینه بشید و سونوگرافی بدید تا علت مشخص بشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.