ترشحات دوران بارداری

سلام دوستان عزیزم. یک سوال داشتم من الان هفته 5م بارداریم یکمی خیلی کم ترشحات سفید بدون بود دارم میخاستم ببینم مشکلی نداره و طبیعیه. راهنماییم کنین لطفا. ممنونم

آره عزیزم طبیعیه نگران نباشید به خاطر تغییرات هورمونی ای که در بارداری ایجاد می شه افزایش ترشحات واژن طبیعیه اما اگر دچار سوزش، خارش، بوی بد و رنگ غیر طبیعی شدید باید به پزشک مراجعه کنید

نه عزیزم خدا روشکر نه بویی داره و ن رنگ غیر طبیعی… خیلی ممنون عزیزم از راهنماییتون. خیلی خوبه که هستین :rose:

خواهش می کنم پس نگران نباشید کاملا طبیعیه
حواس تون به تغذیه تون باشه چون سیستم ایمنی خانم ها در بارداری تضعیف می شه و مستعد ابتلا به عفونت پس برنامه غذایی سالمی برای خودتون داشته باشید

1 Likes

عزیزم این ترشحات در بارداری کاملا طبیعی هست و بخاطر یکسری تغییراتی ست که دربدن بوجود میاد و تا وقتی همراه با سوزش و خارش و زرد رنگ و بدبو نبود جای نگرانی نیست

2 Likes

سلام اسما جان. خوبی؟
عزیزم پسرت چند وقتشه؟
چقد نمکیه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
خدا حفظش کنه برات

سلام به روی ماهت خواهر گلم انشالله دی میشه سه سال. زنده باشی شما لطف داری

ای جاااانم.
خدا یار و یاورش باشه همیشه

1 Likes

فدات عشقم زنده باشی خدا عزیزات رو برات حفظ کنه

1 Likes

:heart_eyes::heart_eyes::kissing::kissing::heart::heart:

1 Likes

:heart_eyes::heart_eyes::kissing::kissing::heart::heart::kissing::kissing:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.