ترشحات آبکی قبل از پریود

چرا من غالبا قبل ازاینکه پریود بشم ،ترشحات آبکی سفید و بی رنگ‌دارم ؟آیا این طبیعیه؟

1 Likes

سلام گل ناز خانم،

اگر ترشحاتت با سوزش و خارش همراه باشه عفونته، اگر نه نشانه تغییرات هورمونی.

در حال اقدام برای بارداری هستید؟

بله در حال اقدام برای بارداری هستم .نه سوزش و خارش ندارم .

1 Likes

گلم من شنیدم به دلیل تغییرات هورمونی بدنه، ولی برای تشخیص قطعی تر دکتر باید معاینه کنه.

یعنی واقعا کسی قبل پریود ترشح نداره؟

1 Likes

نزدیک تخمک گذاری معمولا آدم ترشح داره،
من خودم قبل پریودم لکه میبینم بعد نمیاد، تا چند روز بعدش

اگر این ترشحات در بازه تخمک گذاری تون هست کاملا طبیعیه و از علائم تخمک گذاریه. در غیر این صورت باید به پزشک مراجعه کنید تا ببینید علت چیه، البته نگران کننده نباید باشه چون علائمی از عفونت ندارید.

من پریود شدم:-( :frowning:

غصه نخور عزیزم، چرا ناراحتی

سلام عزیزم منم دقیقا مثل شمام تازه همراه با درد زیر دل هست، ترشحات بی رنگ منم عفونت ندارم و در حال اقدام هستم، شما موعد پریودت کی هست؟

1 Likes

دقیقا مثل من .من موعد پریودم ۱۹ ام هست .ولی همیشه هر از گاهی درد زیر شکم دارم .امروز هم پیش دکترم بودم گفت عفونت نداری.

1 Likes

عه چه جالب منم موعد پریودم ۱۹م هست ، نه عفونت دارم نه کیست و چیز دیگه ای
خدا کنه تا اون موقع به هم خبر خوب بدیم :blush::cherry_blossom:

من کمی تنبلی تخمدان دارم .تیروییدم هم کم کار شده الان قرص مصرف میکنم .چند وقت اقدام هستید؟

1 Likes

به امید خداااا⚘

منم اخرین سونوگرافیم گفت تخمدان سمت راستت یکم تنبله من مدت زیاد نیست اقدام کردم دو ماهه
امروز خورده درد زیر دلم دارم

سلام. من هرماه ۱۳پریودمیشم تا۱۸مشکلی ندارم فولیکولامم خوبن دکترم گفت عالین

چرا منم دارم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.