ترس نوزاد در خواب

من یه پسر ۶ ماه دارم از روز اول یهو از خواب می پرید دستاش بالا می برد انگارکسی اذیتش کرده الان که ۶ ماه شده من حتی نمی تونم از جلوی چشمش دور بشم تا دست شویی برم حتی اگه بغل هرکس باشه توی خوابم‌اگه کنارش باشم خوب می خوابه ولی اگه نباشم یا دورباشم حساس ترس کنه جیغ خیلی بلندبلند ترسناکی می کشه چه کار کنم ؟؟ راهنمایی راهنمایی…

1 Likes

Slm khasti barash qooran bezar ba seday kam enshalla tarsesh bartaraf she

2 Likes

ممنون باشه

عزیزم خیلی محیط خونه رو ساکت نکن…یه موسیقی ملایم از قبل از خوابش یا صدای تلوزیون میتونه کمک کننده باشه… سوره والعصر هم زیاد براش بخون…فرزند اولتونه؟

1 Likes

مادام به علت شغل پدرش ما تنهاییم نکته ریزی بود

آخییی عزیزززم :kissing_heart: دوستمون درست میگن محیط خونه که خیلی ساکت باشه بچه با کوچکترین صدایی میترسه. یکم سرو صدا لازمه حتی وقتی خوابه.

1 Likes

دخترمنم اولش همین جورے بودمادرشوهرم میگفت چون بردمش مسجدسرقبراینجورے شده.قرآن خوندم خوب شد

اره عزیزم خیلی هم اروم خونه

مامان سه قلوها
واقعا سه قلو داری گلم؟ :wink:
اگه داری از تجربه هات بگو خیلی جالبه
من یکی که توی یه قلشم وا دادم :smile:

اره عزیزم

1 Likes

عزیزم زیارت عاشورام هم خوبه براش بخون

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.