ترس از گربه در بارداری

سلام من امروز هفته 9و3روزم یک گربه بزرگ پرید جلوم ومنم جیغ کشیدم وترسیدم احتمال داره خدای نکرده زبونم لال بچم طوری شده باشه تراخدا بیاید ازتجربیاتتون بگید دلداریم بدید

2 Likes

عزیزم به دلت بد راه نده استرسو از خودت دور کن و دیگه بهش فکر نکن انشاالله که هیچ اتفاقی نیوفتاده و کوچولوت صحیح و سالمه آروم باش عزیزم

4 Likes

سلام
مگه به این راحتیاس؟ :grin:
خیالت تخت
بچه جاش امنه عزیزم
یکی از علت های بالا رفتن هورمون ها در بارداری حفظ جنین در موقعیت های حساسه و خطرناکه :blush:

6 Likes

نه گلم نگران نباش چیزی نیست اگ با ترس بچه بیفته الان از هزار بچه یکی به دنیا میومد ترست از اون وحشتناک نبوده

4 Likes

برام خیلی دعا کنید هم سنم بالا هم بهمن یه دونه بخاطر تشکیل نشدن قلبش کورتاژ شد

1 Likes

نگران نباش، صحیح و سالم سرجاشه. اینجوریا هم نیس،
استراحت کن

چن سالته عزیزم

اخه بدبخیم اینه کارمندم استراحت نمیتونم کنم

منظورم بعد از اینکه ترسیدی و پریدی، یکم دراز میکشیدی.

1 Likes

35 سالمه یعنی بچم اگر خدا بخواد توی 36سالگیم به دنیا میاد

1 Likes

منم وقتی حامله بودم موقع خواب یه بطری به طرزه فجیعی عینه بمب ترکید فقط کم
مونده بود قلبم وایسته خیلیم برا بچم نگران بودم که چیزیش نشه ولی خداروشکر تا حالا که به دنیا اومده چیزیش نشده

1 Likes

ایشاالا به دنیا میاد عزیزم نگرانی نداره وقتی خدا این خوشی بهت داده مطمن باش سالم به دنیا میاریش خدا بخواد هیچ چیز نمیشه به خودت استرس نده چون واسه بچت بده

2 Likes

سلام عزیزم
نگران نباشید هیچی نمیشه. فقط الان نباید استرس داشته باشید.
اگر دچار لکه بینی یا خونریزی یا درد شدید شدین باید به پزشک مراجعه کنین.
آرامش مهم ترین چیزیه که الان باید داشته باشید

2 Likes

ان شاءالله این یکی صحیح و سالم میاد بیرون و میگه سلام مامانی :grin:

2 Likes

س ن بابا ترس ب دلتون راه ندين،اتفاقا من چندين بار ازچيزي ترسيدم…نمونش گربه اي بود رفته بود پشت در دستشويي منم چ جيغي کشيدم نزديک بود سکته کنم :smile:

1 Likes

سلام عزیزم هیچی نمیشه نترس

نه خوشگل من . همونی که بهت داده برات حفظشم میکنه .خیالت تخت . بعدشم میگن از ۱ماه تا ۳ ماهگی احتمال سقط شدن با این چیزها هست . نگران نباش

2 Likes

وای اصلا این گربه های ول توی خیابون باعث دردسرن ها .منم خیلی از گربه میترسم .مخصوصا اونایی که یهو از زیرماشین میپرن جلوت .دوست دارم بگیرم لهشون کنم ولی وحشی ان گربه ها .از سگ بدترن .

1 Likes

خداراشکر کوچولوت ببوس برای منم دعا کن

نه لک دارم نه خونریزی فقط همون موقع الوچه توی دهنم بود باهسته قورتش دادم که دلدرد شدم ولی الان ارومم خانوم حکیمی برام دعاکن

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.