ترس از سزارین

سلام دوستان.من فردا نوبت سزارین دارم اما خیلی میترسم.استرس دارم میشه بیاین از تجربیاتتون بگید؟اینکه بعد از عمل درد داشتین؟چجوری شیر دادین…

سلام گلم هیچ ترسی نداره و اصلا ایترس نداشته باش سوره انشقاق خیلی برای راحتی زایمان خوبه بخون. برای شیر دادن پرستار کمکت میکنه. منم سزارین شدم خداروشکر خوب بود

3 Likes

ممنون که جواب دادی

1 Likes

عزیز نگران نباش
ب هر حال چون تجربه جدیدیه استرسش نرماله منم همینطور بودم
اما تمام طول مدتی که ویزیت شدم سوند زدن و تو اتاق ریکاوری بودم قبل از عمل حتی حین عمل ذکر میکردم و دعا میکردم واسه همه
از این لحظات نهایت استفاده رو بکن،خدا هم خودش کمکت میکنه ان شاالله
ما رو هم از دعا فراموش نکن گلم،دعات مستجابه ردخورم نداره
آرامش داشته باش فردا همین موقع ها نی نی گلت تو بغلته و حسی بهتر از این تو دنیا نیست خانمی
پیشاپیش قدمش مبارک باشه برای همه تون
به ناز پدر و مادرش قد بکشه و عاقبت بخیر بشه

2 Likes

مرسی عزیزم😘

1 Likes

چ ترسی اخه مگه نی نی بیاد تو بغل ادم ترس داره
من مامانم تو اتاق عمل بود میگفت خانوما میاوردن بچشون ب دنیا بیاد بیهوش میکردن دیگه میگفت اصلا متوجه نمیشدن بچشون ب دنیا اومد عینه خیالشونم نبوده

عزیزم خب طبیعی زایمان کنید.حالا که می ترسید.

من خواهرشوهرمو جاریم با خودشون دیفلوفناک برده بودن هرشش ساعت شیاف میکردن اصلا اصلا درد بعداززایمان نفهمیدن بخدا

عزیزم شک نکن خیلیا که میرن سزارین میشن از طبیعی میترسن. اینا کلا از زایمان و دردش ترس دارن

دیگه عزیزم مادرشدن سختیای خودشو داره.ایشالا این دوستمون راحت باشه زایمانش و بعد از سزارین خانوما میگن خیلی درد داریم و سردرد داریم …ایشالا به راحتی بگذره.اخه تو طبیعی دردا با بیرون کشیدن بچه کلااا تمومه دیگه ذره ای درد نداری.فقط خسته ای،

1 Likes

سزارین ترس نداره،من از کمر سِر شدم دکتر بالای سرمم خیلی شوخ طبع بود،اینقدر سرگرمم کرد اصلا نفهمیدم چجوری زایمان کردم بعدشم که بچه م رو نشون دادن دیگه هیچی برام مهم نبود،برای شیر دادن هم پرستار کمکت میکنه،درد که داری ولی طاقت بیار مامان شدی😉

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.