ترس از زایمان

خانوما من هفته ۲۱ بارداریم ترس از زایمان دارم کسی هست کمک کنه اطلاعات بده تجربشو بگه ممنون میشم

2 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
می تونید به این گپ یه سر بزنید

2 Likes

اصلا بهش فکر نکن فقط توکل کن بخدا و از بارداریت لذت ببر:blush::v:

3 Likes

از الان داري به زايمان فكر ميكني؟ :grimacing: خب معلومه ميترسي و استرس ميگيري
بهش فكر نكن توكل كن به خدا و بسپر به خودش
و يادت باشه ميليونهااااا ميليون زن در طول تاريخ زايمان كردن! شده وسط جنگل، وسط ميدون جنگ، تك و تنها توي خونه… شرايطهايي كه خيلي سختتر از شرايط الان بوده، اما همه از پسش براومدن
يكي دو تا هم نميزاييدن ماشالا ٧-٨ تا رو شاخش بوده :joy::joy:
الان كه خدا رو شكر دكتر و بيمارستان و ماما و رسيدگي هست و ميتوني از روشهاي مختلف كمك بگيري
پس قوي باش :kissing_heart::kissing_heart:

4 Likes

ترس نداره که.
چند میلیون ساله نه فقط انسانها بلکه همه موجودات زاد و ولد رو دارن تجربه میکنن.

1 Likes

منم می ترسم

دکتر گفت سزارین میشم بچم بریچ هست.

سلام عزیزم ؛
من برای اینکه ترس زایمان نداشته باشم به زایمان خودم اصلا فکر نمیکردم میگفتم به موقعش تو خود شرایطش قرار میگیرم و میفهمم چیه ؛ و اینکه میگفتم ادم نمیمیره که اینهمه زایمان کردن سر و مر گنده؛ کلی هم فیلم زایوان طبیعی میدیم ولی خودمو تو اون شرایط تصور نمیکردم ؛ از اینکه دیگران هم میپرسیدن خودتو برا زایمان اماده کردی بدم میمومد چون احساس میکردم دارن با حرفاشون بهم تنش وارد میکنن ؛ برا همین تا روز زایمان روابط رو باهاشون به حداقل یا قطع میکردم.
الانم بچم 15 ماهشه و دومی رو باردارم تو هفته 8ام هستم و خودم خواستم باردار بشم. زایمان فقط به مدیریت خود بستگی داره تکنیکای تنفس عالین و خیلی برای مدیریت درد کمکت میکنن.
زایمان اولم طبیعی بود و انشالله خدا کمک کنه این یکی رو هم طبیعی بدنیا بیارم

3 Likes

والا من وقتی به لحظه بغل کردن نینیم فکر میکنم ترس فراموشم میشه.
آخخخخخخخ چقدر اون لحظه شیرینه.
خدایا میگن دعای زن باردار رو قبول میکنی.
خدایا ازت میخوام لذت بغل کردن این هدیه آسمانیت رو به تمام چشم انتظارها بدی و دامنشونو سبز کنی.
الهی امین.:hibiscus:

7 Likes

ایشالا به سلامتی زایمان کنی و کوچولوی نازتو توی بغل بگیری… عزیزم یه سوال امواج وای فای و نت و داده تلفن همراه برای خانم باردار ضرر نداره؟

نمیدونم.اما من دستمو از شکمم فاصله میدم.وقتایر هم که کار ندارم نتم رو خاموش میکنم.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.