ترس از جواب آزمایش غربالگری

سلام خانم حکیمی جان بیزحمت بیاین به من کمک کنین.ازمایش غربالگریمو ببینین.دارم میمیرم از نگرانی

سلام عزیزم
من اصلا نگاه نمی کنم باهاتون قهرم چون شما به حرف من گوش نمی دید :triumph::triumph::rage::rage:

4 Likes

منم واقعا اعصابم میریزه بهم میبینم اینقدر استرس الکی میگرن و به خدا اعتماد نمیکنن :pensive: بابا پس توکل این وسط چکارست

1 Likes

عزیزم این آزمایش ها دقیق نیستن فقط یه سری احتمال رو بررسی می کنن
شما به پزشک تون مراجعه کنید اگر لازم بدونن براتون درخواست آزمایش های دقیقتر رو میدن
تا قبل از گرفتن جواب قطعی نگرانی شما بی مورده و برای جنین تون بسیییییااااااررر مضره

1 Likes

عزیزم ادم نمتونه.نگران نباشه من همه ی توکلم به خداس قسمت هرچی باشه راضی ام به رضاش

1 Likes

نگرانی با استرس و اینطور بی قراری کردن فرق داره عزیزم منم این دوران رو گذروندم اما هروقت توکل کردم اروم شدم. من منظورم فقط بشما نیست و کلی گفتم.

1 Likes

توکلم به خداست هرچی قسمت نمیخوام بهش فک کنم که اذیت بشم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.