ترس از آزمایش آمنیوسنتز

سلام دخترا من غربالگری دوم رو انجام دادم باید امینو سنتز کنم.دعا کنبن برام که دارم از نفس میوفتم.انقدر گریه کردم

کسی نیس بیاد دلم پوکید تو رو خدا برام دعا کنین دارم دق میکنم

خانم حکیمی یعنی من همه ی بارداریام.میخوادداینجوری بشه؟

سلام عزیزم
چراااا گریه؟ وقتی هنوز چیزی مشخص نیست نباید خودتونو اذیت کنین
میدونین چه قدر دارین به جنین ظلم می کنین؟
این آزمایش ها برای اینه که دقیق تر بررسی بشه
این طور نیست که حتما مشکلی وجود داشته باشه

1 Likes

نه اصلا، هر چیزی ممکنه هر زمانی اتفاق بیفته دلیل نمیشه همیشه همه چیز یه جور باشه

غربالگری دوم.گفت مثبت باید بری امینو سنتز کنی مشهد. دارم دیوونه میشم.تورو خدا دعا کنین برام.یعنی من همه ی بارداریام اینجوری میشه؟؟

ما ازدواجمون فامیلیه.حالا چه خاکی سرم بریزم… زندگیم به هم میخوره

عزیزم نگران نباشید
آرامش تونو حفظ کنین
توکل به خدا انشالا که مشکلی نیست

انشالله که مشکلی نباشه خانم حکیمی وگرنه.من دق میکنم.تورو خدا برام دعا کنید

عشقم شما اولین نفر و قطعا اخرین نفرم نیستید که ازدواج فامیلی کردید عزیزم .اصلا نگران نباش فقط توکلت بخدا باشه و دست توسل به دامن بی بی دوعالم حضرت زهرا بزن از حضرت عباس بخواه بخدا رد خور ندارن انشالله هیچ مشکلی نیست فقط برای بررسی دقیقتر هست که خیالتون راحت باشه

دارم ذق میکنم.این شانس من دارم.تورو خدا برام دعا کنین.من دست به دامنشون شدم. امیدوارم نا امید برم نگردونن…اسما جون حالم خیلی بد چشم و چال برام نمونده حتی به مادرم نگفتم پوکید دلم از عضه

عزیزم دورکعت نماز،بخون با خدا درد و دل کن قول میدم سریع اروم میشی.اگرم بتونی امشب نماز شب بخونی که عالی،میشه

1 Likes

حالم بد خیلی بند نیستم رو پا از غصه

اگر ایشون باعث آرامش تون میشه، بگید. اگر نه فعلا تا قطعی نشده چیزی نگید

برا امینوسنتز نیاز نیس کسی باشه؟

نماز شب مستحبه شما میتونی نشسته یا خوابیده هم بخونی عزیزم.

عزیزم چیز خاصی نیست می تونید تنها برید

عزیز دلم نگران نباش
چیزی نشده که یه آزمایش باید بدی مثل بقیه آزمایشایی که توی بارداری باید انجام بشه
وقتی غربالگری مثبت می شه الزاما معنی اش این نیست که بچه تون مشکلی داره
وقتی مثبت می شه یعنی باید آزمایش های بیشتری بدین
همین … پس افکار منفی رو از خودت و جنینت دور کن توکلت به خدا باشه چون در نهایت همه چی همون می شه که اون می خواد با گریه و ناراحتی هم چیزی قرار نیست تغییر کنه به جز اینکه کلی استرس به خودت و بچه ات وارد می کنی
ایشالا آزمایش میدی دکتر می گه که چیزی نیست خیالت راحت می شه

2 Likes

انشاالله برام دعا کنین.میترسم بارداریای دیگمم همینجوری بشه. از این قضیه بیشتر میترسم.فقط میتونم بگم دعا کنین برام

عزیزم هنوز جور خاصی نشده که شما فکرای منفی راجع به بارداری های بعد می کنید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.