ترسناک ترین فیلمی که دیدی چی بود؟ 😱😰😈

وای دمتون گرم چ فیلما میبینید جالبه ک نترسیدین منتظرصحنه ترسناکم بودین :joy::joy::joy::joy::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

1 Likes

فیلم ترسناک نمیبینم ولی یه فیلم هست در مورد تد باندی با بازی زک افرون بر اساس واقعیته هنوز اون ادم سابق نشدم بعد از دیدن اون فیلم
یکی دیگه هم زودیاک اونم چون براساس واقعیته خیلی حالمو بد کرد

1 Likes

کلبه وحشت قدیمیه ولی من یکمشودیدم جرئت نکردم نگاکنم:neutral_face:

1 Likes

وای هرچی بیشتر تعریف میکنی بیشتر دلم میخواد
هرموقع ازین کارا با دوستام میکنیم خیلی خوش میگذره
ولی تا حالا خاطره این مدلی نداشتم
ایشالا چندسال دیگه تو خوابگاه ازین اتفاقا میفته و خاطره خوبی میشه برامون :heart_eyes:

1 Likes

آره ولی نداشت جز دو تا قسمت کوتاه و خیلی خورد تو پرمون بابتش:joy:

1 Likes

زودیاکو دانلود کردم ریختم تو لپتاپم ولی لابلای فایلام گم گور شده ویندوزمم ویروسی یه قرن طول می کشه بتونم پیداش کنم منم ک… حسشو ندارم برم پیداش کنم:crazy_face:
ولی اون یکی رو دانلود میکنم میبینم حتما

من دیدم همشو فقط یدونه اشو فک کنم ندیدم اونم مطمئن نیستم دیدم یا نه. من اون سری اولشو ک از دستشون در میره و بخاطر موشا بیشتر آدمای شهر آلوده میشنو بیشتر از همه قسمتاش دوست داشتم

آره ان شاء الله. خدا کنه دوستای ارشدمم مثل کارشناسیم باحال و پایه باشن

1 Likes

اره،پیچ اشتباه و خوابگاه دختران ایرانی بود

1 Likes

اسم فیلم اولیه چیه

1 Likes

ترسناکه واقعا؟من تااونجاکه بعداینکه جن میره توبدن یه زنه.زنه باشوهرش درگیرمیشه ودست خودشوگازمیگیره میخوره دیدم خیلی ترسناک بودقیافش ترسیدم:woman_facepalming:

1 Likes

آره گلم

1 Likes

من فیلم زیاد دیدم ولی فیلم Teh Rite با هنرمندی انتونی هاپکینز واقعا قشنگه و تا مدتها ذهن رو درگیر میکنه

1 Likes

ترسناک بود ولی باورت میشه اصلا جزئیاتشو یادم نمیاد؟ الان ک اینارو گفتی من فکر کردم ی فیلم دیگس

منم خیلی فیلم ترسناک میبینم ولی اصن اسماشونو یادم نمیمونه
فقط ترسناکترینش همونی بود که جن میره تو وجود مادر خانواده که یه عالمه بچه داشت
ومیخواست دختر کوچیکشو بکشه
و واز توکمد صدای دوبار کف زدن دست میومد :clap: :clap:
اینطوری

فقط چون از روی واقعیت بود برام خیلی ترسناک بود آخر فیلم عکس خانواده اصلی رومیذارن

1 Likes

من کلا همه ی فیلمهای ترسناک رو دیدم بازبان اصلیش ت ماهواره ولی دیگ میترسم نگا کنم اسماشون انگلیسی بود یادم نمیمونن

1 Likes

من ی فیلم ترسناک دیدم ک بجای حیوانی ک سرمیبردیدن و میخوردن انسان میخوردن:scream::cold_sweat::joy:

1 Likes

کانجورینگ بود اسمش

1 Likes

مترسکهای ترسناک

1 Likes

کانجورینگ چون یه طوری وانمود میشه براساس واقعیته هول برانگیزه
حالا واقعا واقعی هستن یانه من بی اطلاعم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.