ترجیح میدید سیسمونی بخرید یا پولشو بزنید به زخم زندگیتون؟

ترجیح میدید سیسمونی بخرید یا پولشو بزنید ب زخم زندگیتون؟

1 Likes

به نظرم اگه می تونین یه سری وسایل ساده و خوب و به درد بخور بخرین و بقیشو خرج کارایی که می خواین کنین بهتره
البته اگه شرایط مالیتون خیلی خوبه که نه بالاخره سیسمونی عکساش می مونه و شوقش شیرینه

4 Likes

نمیدونم موندم چیکار کنم مستاجرم ی دلم میگه بخرم بقول شما ذوق و شوق داره هم واسه خودم هم شوهرم از ی طرف میگم بزارم رو پول پیش خونم یا ماشینمون بهتر کنم

6 Likes

من می گم سیسمونی خیلی ساده ولی با سلیقه تهیه کنید
بعدش واسه خونه بهتر هزینه کنین
بچه خیلی زود بزرگ می شه
دوران نوزادیشم یادش نمیاد که
البته سعی کنین تمام سلیقتونو و زمان و انرژیتونو بذارین که با هزینه کم بهترین و قشنگ ترینا رو انتخاب کنین
اما خب وسیله هایی که اصن واسه بچه استفاده نداره و خیلیا خریدن و دکوری گذاشتن کنار نخرین
می تونین همینجا گپ بزنین
از مامانا بپرسین که چه‌چیزایی خریدن که به درد نی نی نخورده
شما اونا رو حذف کنی

4 Likes

بنظرم بزار روی پول پیش خونت واجب تره، واجبات نی نیم بخر
وقتی پول پیش خونتم جور باش هم خودت ارامش داری هم شوهرت
بچه هم ک کوچیکه زیاد سر از چیزی در نمیاره بزرگ شد براش جبران میکنی انشاالله

1 Likes

اره خودمم ب این فک میکنم ولی میگم نککه بعدا هی خودمو سرزنش کنم بگم چرا کم گذاشتم

من که تا اونجا که دیدم
همه توی سیسمونی و جهاز ناراحت چیزایی بودن که خریدن ولی استفاده نشده
شمام کم‌نمی ذاری که
فقط چیزایی که استفاده نمی شه رو با کمک تجربه بقیه حذف می کنی همین
وگرنه کدوم پدر مادری واسه بچش کم می ذاره ؟؟
غصه نخور گلم
اگه واسه خونه هم هزینه کنین
واسه جای بزرگتره که نی نی راحت تر باشه و خانواده سه نفرتون زندگی راحت تری داشته باشه دیگه :heartpulse:

2 Likes

سلام چیزهای واجب بخر

1 Likes

ولخرجی هم خوب نیست. تو این گرونی هم نباید زیاد ولخرجی کرد. جنسا هی روز ب روز گرون و گرونتر میشن.

2 Likes

میشه راهنمایی کنید واجبات چیا هستن

2 Likes

اگر تجربه دارید لطفا راهنمایی کنید واجبات سیسمونی چیا هستن

نه والا من هیچ نوع تجربه ای ندارم
ولی همین الان یه گپ دیگه بزنی همه مامانا عالی راهنماییت می کنن

1 Likes

مرسی عزیزم

1 Likes

لباس سایز صفر.کالسکه تکی.ساک بچه.قتداق فرنگی .وان حمام.لحاف تشک.چون بچه زود بزرگ میشه .منم همش تکی خریدم.پتو دور پیچ.

3 Likes

فدات عزیزم :heart_eyes::heartpulse:

1 Likes

وان حموم واجبه؟مینی واش چی؟روروک؟ کریر؟اسباب بازی ؟

1 Likes

چند دست لباس نوزادی بگیر اصلاااا واسه بیش از شیش ماهگی حداکثر لباس نگیر
دیگه کریر و کالسکه و اینا ب خودت بستگی دارن مثلا من کالسکه استفاده نکردم ولی خیلیا استفاده دارن
تخت و کمدم الان دیگه خودت میدونی میتونی بگیری یا نه فعلا دراور بگیر لباساشو بزار داخلش چون تا یک سالگی من بچم تو گهواره بود
میتونی تخت و کمد نگیری یک یا دو سالگی واسش اتاق درست کنی اونوقت بگیری
دیگه چندتا دشکچه و پتو میخوای …و شیشه و پستونک و لوازم بهداشتی مثل شامپو سر و بدن و صابون بچه بقیش اضافیه :neutral_face:

2 Likes

من سر دخترم ی سرویس ۲۱ تکه خریدم ۵۵ تومن.دروغ چرا لباس از سبدی براش خریدم :see_no_evil::see_no_evil:

1 Likes

کریر من خریدم استفاده نکردم.روروئکم می تونی بخری .حالا زوده ۶ ماهه بشه بعد بخر.مینی واش چی هست :see_no_evil::see_no_evil:

1 Likes

وان حمام واسه حمامش لازمه دیگه
من وان گرفتم ولی تو لگن پلاستیکیا حمومش کردم :joy::joy::joy:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.