ترجمه متن به انگلیسی

سلام این متن رو لازم دارم به انگلیسی باید ترجمه بشه تورو خدا کمکم کنید لطفا بچه ها

2 Likes

کشور ما ایران،مکان های تفریحی و گردشگری زیادی دارد.
هرساله تعداد زیادی توریست به کشور مآ می آیند تا از این دیدنی ها لذت ببرند.
تابستانها،هتل ها پر از مسافرهای خارجی و داخلی است.

أین متن بالاست خواهش میکنم امتحان داره آبجیم کمک کنید

گوگل ترنسلیت نمیتونی بگیری؟؟

1 Likes

آخه عجله داره نه بلد نیستم چجوری بگیرم

کسی نیس؟

Our country, Iran, has many recreational and tourist places. Every year a large number of tourists come to our country to enjoy these sights. In summers, hotels are full of foreign and domestic travelers.

[image]

1 Likes

اینو از گوگل گرفتم برات ببین بدردت میخوره

همینه ترجمش؟مطمئنی؟ آبجی امتحان داره

Our country, Iran, has many recreational and tourist places.
Every year a large number of tourists come to our country to enjoy these sights.
In summers, hotels are full of foreign and domestic travelers.

2 Likes

خب من نمیتونستم ترجمه کنم شما خودت مطمئنی همینه؟من یادم رفته :grin:

من از گوگل گرفتم گلم

1 Likes

اره همینه ولی

چجوری زدی؟

1 Likes

همونه، فرقی نداره

1 Likes

سرچ کن گوگل ترنسلیت همونجا زده انگلیسی به فارسی متنتو کپی کن فارسیشمیاد بالا

1 Likes

الهی خدا خیرتون بده جفتتون رو
هرچی از خدامیخاین به جفتتون بده:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

Our country Iran, is loaded with numerous tourist attractions and recreational areas.
Every year, a large number of tourists visit our country to enjoy its magnificent sceneries.
During the summer season, every hotel in Iran is home to foreign and domestic guests

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.