تخمک گذاری

سلام وقتتون بخیر من ۱۹ مهر پری شدم و۲۴ پاک از ۲۴ تا دیروز ک ۴ ابان بود هرروز از کیت استفاده کردم ولی فقط یه خط میوفته خط دوم اصلا نمیاد یا حاله ای هم ازش نیس من باید تا کی کیت بزنم میخوام ببینم روز تخمک گذاریم کی هست فاصله بین پری هم ۲۸ یا ۳۰

سلام عزیزم
شما می تونید از ماشین حساب زیر استفاده کنید و بازه تخمک گذاری تون رو پیدا کنید و از یکی دو روز قبل از این بازه شروع به استفاده از کیت بکنید
https://farzand.net/ovulation-calculator

متاسفانه تاریخ دیروز و امروزا میزنه اما من دیروز کیت استفاده کردم اما حاله از خط دوم نبود

احتمال داره کیت خراب باشه یا این که تخمک گذاری تون زودتر بوده یا دیرتر اتفاق می افته
چون بدن هر لحظه در حال تغییره و ما نمی دونیم چه اتفاقی می افته
شایدم اصلا تخمک گذاری ندارید. سونوگرافی دادین؟

ن سونو ندادتاکی صبر کنم اگه نشون نداد برم دکتر…
اخه من تموم ازمایشات را دادم و چکاپ شدم دکترم گفت میتونم باردار بشم اما من میخوام روز تخمک گذاریم انجام بدم ک امکان حاملگی زیاد باشه

علائم تخمک گذاری هم ندارید؟

تترشح یا گرم شدن بدن یکم دارم

خب پس یه سونوگرافی بدید بهتره روز 12 یا 13 سیکل تون، که ببینید فولیکولا در چه حدی هستن

ممنون

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

من امروز روز 14 ام سیکلم هست و هنوز تستم مثبت نشده:roll_eyes::roll_eyes:
به نظرتون صبر کنم هنوز؟
من 2 ماه پیش رفته بودم سونوگرافی، روز 14 یه فولیکول 25 میلی داشتم

بستگی داره سیکلاتون چند روزه باشه
بهتره باز هم از کیت استفاده کنید

28 روزه اس

اگر 28 روزه هست پس امروز باید مثبت می شد
بعضی اوقات ممکنه دیر یا زود اتفاق بیفته اگر روزهای پیش هم استفاده کردید و منفی بوده احتمال داره که دیرتر اتفاق بیفته

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.