تخمک گذاری و پریود

سلام من یه سوال دارم اگه تخمک گذاری دیر انجام بشه پریود عقب می افته یا در همون موعد قبلی اتفاق میفته؟من چهار ماه پریودام منظم بود ۳۱روزه بودم اما الان چهار روزه که تاخیر دارم درد پریودی دارم اما نمیاد…سردرد دارم…سینه هام درد میکنه ولی فکر نکنم باردار باشم چون بیبی منفی درمیاد…موندم چیکار کنم؟راهنماییم کنین…من روز هفدهم پریودم تخمک گذاریم انجام میشه این ماه با کیت جدید انجام دادم وچون بلد نبودم کیت رو استفاده کنم باعث شد زمان تخمک گذاریم رو نفهمم ولی اقدام کردم…در ضمن چند روز مونده به موعد پریودم ترشحات زیادی ازم اومد و توی ترشحاتم رگه های خون بود فکر کردم دارم پریود میشم ولی قطع شد ترشحاتم هم خیلی کمتر شد و هر از گاهی ازم ترشحات صفت و سفید میاد…کمکم کنید لطفا…

2 Likes

سلام عزیزم
با تغییر تاریخ پریود تخمک گذاری هم تغییر می کنه
باید حتما آزمایش خون بدید تا ببینیم باردارید یا نه. ممکنه رگه های خونی که فرمودین برای لانه گزینی بوده باشه

1 Likes

نه تاریخ پریودای قبلیم تغییر نکرده بود…اخه من بی بی چک مارک روژان میذارم منفی نشون میده امروز روز چهارم تاخیرمه…ازمایش خون دقیق نشون میده؟میتونم اطمینان کنم اخه من راهی یه سفری هستم که سختی داره باید مطمعن باشم.

1 Likes

سلام چندروز پیش رگه خونی دیدین؟؟؟

عزیزم بی بی چک اصلا دقیق نیست
آزمایش خون خیلی دقیقه و مقدار هورمون رو هم در بدن شما مشخص میکنه
بله نشون میده چون از موعدتون گذشته

1 Likes

خیلی ممنون🙏

2 Likes

تقریبا هفت روز پیش

1 Likes

میگن اگه لانه گزینی باشه حدودا۱۴ روزبعدش بی بی نشون میده

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.