تخمک گذاری و قرص کلومفین

قند ۱۰۵ بود زیاده ۲۰ سالش

خانم حکیمی میشه ازمایش اسپرم همسر ببینید

چرا زیرش نوشته عدم رعایت نکات نمونه گیری.مگه چکار کردین؟

گفتن دوباره ازمایش بده خیلی ببخشید چون آب دهانش استفاده کرده دکتر گفته دوباره ازمایش بده

خب بدبختا چکار کنن.با نزدیکی ک نمیشه با اب دهان ک نمیشه :rofl:
خشک خشک چطوری اخه بیارن :roll_eyes:

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

جدا اخه شوهر منم انجام داد تحرکش ی کم کم بود دکتر بهش گفت مجدد ازمایش بده .مثل اینکه شوهرم تو مرکز داشت ازمایش میداد گوشیش زنگ میخوره یکی از همکاراش بود اقا ی ربع داشت بهش یه چیزی یاد میداد نمونشو گذاشت کنار پنجره اتاقه.بعد ک ب دکتر گفت اونم گفت باز ازمایش بده…
الانم شنیدم با اب دهان نمیشه.یعنی چی اخه باچی بزنن بندگان خدا؟؟

سلام یعنی با فولیکول ۱۴ امکان بارداری هس؟من ۱۴ پری یه فولی ۱۳ داشتم ولی دکترم گف امکان بارداری نیس الانم ۲ روز مونده به پری

سلام به همگی من تازه عضو شدم برای بارداری ۴ماهه که اقدام کردم پریودی این ماه از دست دادم بی بی و آز که زدم منفی شد دیشب دکتر رفتم سونو انجام داد خبری از نی نی نبود برام لتروزول و اگزا و ی قرص دیگه که از روز ۸تا ۱۲شروع میشه داد و البته ۲تا پروژسترون برای تشریف اوردن پری خانم حالا نکته اینجاست که دیشب لکه بینیم شروع شد البته ی دونه پروژسترون هم زدم لازمه که اون یکی رو هم بزنم و اینکه اول پریودی از چه روری حساب میشه شروع لکه بینی یا شروع خونریزی

عزیزم من روز 11 پری فولیکولم 14 بود شاید تا تخمک گزاری بالغ شده بوده.

سیکلتون چند روزه بوده .سیکل من ۳۲ تا ۳۵ روزس .من این ماه ،ماه دوم بود کلدمیفن خوردم روز ۱۴ فولیکولم یکی۱۲ یکی۱۱ یکی ۹ بود اما تا تخمک گذاریم ۵ ،۶ روز مونده بود به نظرت بزرگ میشن؟؟؟

من سیکلم سی روزس. نمیدونم عزیزم انشالله که بالغ شده باشن. این ماه نتیجه نگرفتی حتما دکترتون دوز قرص و قوی تر میکنن و لتزول میدن. انشالله زود باردار شی عزیزم توکل به خدا

1 Likes

اره معمولا دوتا دوتا میرن بالا
یعنی اگه همه چیز اوکی باشه تا روز تخمک گذاری به ۱۸-۲۰ باید برسه.

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.