تخمک گذاری و قرص کلومفین

دوستان من دو ماهه تو اقدامم.
سابقه pco هم دارم.
چون به خاطر مهاجرت میخوام زودتر نتیجه بگیرم این ماه بعد سونوگرافی که انجام دادم و فولیکولام روز 14 به اندازه کافی بالغ نبودن کلومفین داد دکتر از شب 5 شبی دو تا تا 5 شب…

کسی سابقه مصرف این قرصو داره؟
یا اگاهی کامل داره در موردش و اثربخشیش؟
کلومفین زودتر و بیشتر نتیجه میده یا لتروزل؟

سلام عزیزم. من هم دچار تنبلی هستم. و این ماه قرص کلومیفن شبی یکی خوردم و سونوی روز ۱۴ فولیکول ۱۶ داشتم که البته از نظر دکترم مناسب نبود. کلومیفن قرص محرک تخمک گذاری خوبی هست و برای شما چون دوز بیشتری هست نسبت به من احتمالا تحریک پذیری بیشتری ایجاد کنه. هر چند که به شدت تنبلی هم بستگی داره.
خیلی ها تو ماه اول تا دوم مصرف کلومیفن باردار شدن. لتروزول چیزی که من شنیدم, احتمال کیست زایی بیشتری نسبت به کلومیفن داره

عزیزم من با چهار ماه مصرف قرص کلومیفن باردار شدم .صبور باشید انشالله نتیجه میگیرید. فکر میکنم لتروزول از کلومیفن قوی تر باشه .

1 Likes

من این ماه کلومفین خوردم منم پی سی او هستم متاسفانه روز۱۲رفتم سونو بهم گفت فولیکولات یه میلی هم رشد نکردن ولی قبلا لتروزول خوردم فولیکولام خوب میشد

1 Likes

دکتر معمولا اول کلومیفن میده بعد اگ جواب نگرفتین لتزول میدن. من دوماه کلومیفن خوردم ولی جواب نداد دیگ نخوردم. همون ماه ک نخوردم باردار شدم. انشالله زود نتیجه بگیری

2 Likes

جواب نداد یعنی مثل من رشدنکرد فولیکولت؟

1 Likes

نمیدونم سایز فولی چند بود ولی اون دو ماهیی ک میخوردم اصلا جواب نگرفتم. ماه بعدش ک نخوردم رفتم سونو فولیکول گفتن روز 11 سیکل سایزش 14 بوده که همون ماه باردار شدم خداروشکر بدون قرص و دارویی. امیدوارم همتون زود نتیجه بگیرین و اگه مشکلی ندارین قرص نخورین فقط به خودتون یه مقدار زمان بدین

4 Likes

بچها بنظرتون اگه قرص کلومفین رو همینجوری بخوریم عوارض داره؟

1 Likes

من پریودهامم کاملا منظمه 28 روزست.خیلییی نامنظم بشه مثلا هر 5 ماه 1 بار بشه 22 روزه یا 32 روزه.ولی خب پلی کیستیکم و فولیکام متعدد و ریزه .گفت با این دکتر فولیکولایریزو تبدیل به درشت میکنیم

الهی خدا قسمت ما کنه…
میگن کلومیفن باید فقط 3 دوره مصرف شه که.
شما هم پلی کیستیک بودین؟

1 Likes

هییییچ وقت این قرضارو سرخود نخور عزیزم

2 Likes

احتمالا قرص دیر اثر کرد.خدا رو شکر.

چرا وقتی با لتروزل جواب گرفتی باز کلومفین داد

عزیزم برای هر کس متفاوته و بستگی به بدن شما داره ولی معمولا اول کلومیفن رو تجویز می کنن اگر جواب نداد لتروزول میدن چون قوی تره

قبلا پیش یه دکتر دیگه بودم اون لتروزول داد بعد دکترمو عوض کردم بهشم گفتم ولی کلومفین داد

الهی امین، به امید خدا زود نتیجه میگیرید.َنه من شنیدم تا شش دوره هم میشه مصرف کرد.ولی خب حتما زیر نظر دکتر مصرف کنید.
دکترم به من گفته بود کمی تنبلی تخمدان دارم .

1 Likes

سلام مال دختر خالم هیچ مشکی نداشت اما بازم دو تا
قرص رو با هم داد که از سه پریودی مصرف کنه

سلام عزیزم
خیلی کار اشتباهی کردن

متخصص بهش داده خطرناکه

اگر مشکلی نداشته نباید میدادن عزیزم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.