تخمک گذاری و زمان نزدیکی

سلام خانم حکیمی من این ماه سروقتم پریود شدم ولی چون نا امید شدم دکتر نرفتم امروز روز دهم پریودمه الان رفتم دستشویی ترشح تخمک گذاری دیدم ماه قبل با آمپول و قرص روز ۱۵ ام ترشح داشتم.امشب نزدیکی کنم دیر نیست؟اگه کسی دیگه هم میدونه جواب بده خواهش میکنم

1 Likes

عزیزم از امشب یک شب درمیون اقدام کن ان شاالله که این ماه نتیجه بگیری اگر سیکل قاعدگی شما۲۸ روز باشه روز۱۴ تخمک گذاری تون هست
در ضمن میتونی از ماشین حساب تخمک گذاری هم استفاده کنی توکل کنید به خدا و استرس نداشته باشید فدات گلم

1 Likes

ارامشتو حفظ کن استرس نداشته باش
ان شالله که نتیجه میگیری

سلام ناز بانو جون خوبی نی نیت خوبه؟

1 Likes

ممنون صدیقه جون
عزیزم نی نی م خوبه خدا رو شکر

ن عزیزم ۲۸ روزه نیست از فروردین ماه تا تیرماه قرص ال دی و دوفاستون خوردم بعدش سه ماهه بدون اینا پریود میشم سر ۱۷ ام فک کنم ۳۱ روزست

طیبه جان شما یک شب در میون اقدام داشته باش اصلا فکرتو درگیرش نکن واسترس نداشته باش چون استرس در تخمک گذاری تاثیر داره گلم ان شاالله که این ماه خوش خبر بیایی مامی گپ

1 Likes

بنظرتون حجم ترشح تخمک تاثیر داره واسه بارداری؟اندازه یه قطره ترشح داشتم البته شکلش غلیظ کشدار

نه عزیزم تاثیر نداره شاید در ماه اصلا ترشحات تخمک گذاری نداشته باشی ولی تخمک گذاری انجام بشه پس نگران این چیزا نباش

1 Likes

مرسی عزیز دلم

سلام عزیزم
شما بعد از اتمام پریودتون یک شب درمیون نزدیکی داشته باشید تا احتمال بارداری تون افزایش پیدا کنه
استرس نداشته باشید ورزش منظم انجام بدید و تغذیه سالم داشته باشید انشالا به زودی نتیجه می گیرید

زهره جان درست فرمودن شما به علائم توجه نکنید چون ممکنه اصلا علائمی نداشته باشید و تخمک گذاری انجام بشه اصلا به هیچ چیز فکر نکنید فقط از رابطه تون لذت ببرید

چشم حتما.مرسی از پاسخگوییتون خانم حکیمی عزیز

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
موفق باشید :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.