تخمک گذاری و درد زیر شکمو تخمدان

سلام اگر کسی پیامم رو میخونه جواب بده
من این دوره متفورمین و توی پریودی کلومیفن مصرف داشتم از ۵ تا ۹ . الان روز یازدهم هستش دیشب تا حالا درد دوطرف تخمدان و زیر شکم دارم که دردشم خفیفه
یعنی امروز روز تخمک گذاری بوده من دیروز اقدام داشتم میشه احتمال بارداری بالا باشه اخه خیلی رحمم درد میاد

3 Likes

عزیزم از الان خیلی زوده که احتمال بارداری بدین بهتره تا ۲۰ ام سیکلتون اقدامتونو داشته باشین بعد موعد هم ازمایش بدین ایشالله که بارداری

1 Likes

به خاطر کلومیفن که چند تا تخمک ازاد میکنه میشه که امروز تخمک گذاری داشته باشم ؟ چون خودم حساب کردم چند روزه دیگه تخمک گذاری هستش دورمم ۲۸ روزه هستش

1 Likes

احتمال بارداری در ماه 25درصد هست دارو هم ک مصرف کردی احتمال بارداری بیشتر میشه مرتب اقدامتو داشته باش از الان بهش فک مکن ک حامله ای یا نه چون بهت استرس وارد میشه و استرس خودش مانع بارداری میشه

2 Likes

منم امروز ۲۰ پریودم هستش درد دارم خفیف تو تخمدان چپم دوفاستون هم میخورم

اره فدات اینا نشونه تخمکگذاریت بوده.اابته اگه دردش مکرر باشه شاید خدانکرده تبدیل به کیست شده باشه/با مصرف داروهای کمک باروری شانس باروری که قاعدتا بالا میره.ولی فعلا برای بارداری نمی تونیم جواب قطعی بدیم.باید صبر کنی از موعود بگذره. ان شاالله که حامله بشی

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.