تخمک گذاری و جلوگیری

سلام فقط زمان تخمک گذاری باید جلوگیری نکنیم بعداز تخمک گذاری چی باید جلوگیری کنیم واینکه فقط زمان تخمک گذاری بارداری رخ میده

توبازه ی تخم گذاری احتمال ودرصد بارداری بالا میره واین. به معنی این نیست که بعدتخم گذاری به هیچ وجه بارداری رخ نمیده فقط شانس اش کمتر میشه وکسی که واسش مهمه که نبایدبارداربشه بایدجلوگیری کنه چون احتمال بارداری هست ولی باشانس کمتر.

مرسی عزیزم پس من ک میخوام باردارشم پس جلوگیری لازم نیست فک میکردم فقط زمان تخمک گذاری بایدجلوگیری نکرد

سلام عزیزم
اگر تعیین جنسیت براتون مهم نیست و فقط می خواین باردار بشین باید از روز بعد از قاعدگی تون شروع به نزدیکی کنید و یک شب در میون نزدیکی داشته باشید تا کیفیت اسپرم کم نشه. هر چی از روز تخمک گذاری دورتر میشید احتمال بارداری کم تر میشه پس بهتره همچنان به نزدیکی ادامه بدید بدون جلوگیری

2 Likes

نه عزیزم ولی روز تخم گذاریتوپیدا کن تواون بازه یک روز درمیان نزدیکی داشته باشه شانس بارداریت بالاتره

خیلی ممنونم :rose::rose::rose:

مرسی عزیزم ازراهنماییتون یعنی چ زمانی نزدیکی داشته باشیم پسره وچ زمانی دختر ؟

1 Likes

روز تخمک گذاری و نزدیک به اون احتمال پسر بیشتر میشه هر چه دور تر به زمان تخمک گذاری احتمال دختر بیشتره

1 Likes

مرسی عزیزم هردو راداشته باشی خوبه هم پسر هم دختر فرقی نداره من دختر دوس دارم ولی شوهرجان پسر :slight_smile:انشاالله قسمت همه بشه مامان شدن

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم :rose::rose:

من روزای تخمک گذاریم میفته تو ماه محرم :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

1 Likes

نیلوفر جون اینجوری که جنسیت قاطی پاطی میشه که یک شب در ميون اقدام کنیم :joy::joy::joy:

3 Likes

نه گلم نه تنها قاطی نمیشه بلکه کیفیت اسپرم حفظ میشه و پایین نمیاد :blush::grin:

3 Likes

اشکال داره مگه؟ :see_no_evil:

نمیدونم
ولی شوهرم میگه نه گناهه

چه ایرادی داره،گناه که نمیکنی؟غسل انجام میدی و بدنت پاک میشه،این حرفا چیه

2 Likes

چمدونم شوهر من خیلی ب این چیزا اعتقاد داره
منتظر ی مناسبته که بهونه بیاره

عجب:joy: :joy: :joy:

پس بگو اگه این ماه نتیجه نگرفتیم مقصر تویی😉

عه وا چه گناهی :neutral_face::neutral_face::neutral_face: وقتی نهی نشده گناهم نیس بزار توجیه بشه
مگر اینکه اصلا بچه نخواد !! :expressionless::expressionless:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.