تخمک گذاری شده یا نزدیکه؟

سلام،وقت بخیر
من برای بارداری اقدام کردم، همه آزمایشات و سونوگرافی در ماه آبان انجام دادم همه چیز خوب بود.ماه قبل به دلیل سرماخوردگی و مصرف مسکن پریود من عقب افتاد. این ماه تست تخمک گذاری گرفتم روز دوشنبه دو خط افتاد اما خیلی پر رنگ نبود و روزهای بعد خط کمرنگ تر میشه سیکل ام ۳۱ روزه است تا چند روز به تست گرفتن ادامه بدهم ؟
ترشحات من الان سفیدو شفاف است یعنی تخمک گذاری شده یا تخمک گذاری نزدیکه ؟

سلام وقتی روزای بعد کمرنگ تر میشه یهنی اون رو تخمکگذاریتون بوده
اقدام داشتین اون روز رو؟؟

بله دیشب

تا چند روز باید اقدام داشته باشم ؟

بله وقتی کیت مثبت میشه یعنی از 12یا 24ساعت بعدش تخمک آزاد میشه و خود تخمک هم تا 24ساعت زنده هست

تقریبا دو روز بعد از مثبت شدن کیتباید اقدام کرد

یعنی دیر شده و نمیشه اقدام کرد؟

اگر کیت دیروز مثبت شده شما امروز و فردا هم اقدام داشته باشید

روز دوشنبه مثبت شده و من دیشب اقدام کردم می خوام بدونم دیر شده ؟

دو شنبه مثبت شده یعنی تا 12یا 24ساعت بعدش آزاد میشده یعنی دقیقا سه شنبهو تا 24ساعت هم زنده میمونه بله امکانش هستاگر هیچ مشکل دیگه ای نباشه در این حالت هر ماه30درصد شانس بارداری برای هر فردی وجود داره پس حتما امکانش هست عزیزم

1 Likes

سلام عزیزم
اگر می خواین جواب درستی از کیت بگیرین باید با استفاده از ماشین حساب تخمک گذاری بازه تخمک گذاری تون رو حساب کنید و دو سه روز قبل از شروع بازه، هر روز سر ساعت مشخصی از کیت استفاده کنید
به نظرم تخمک گذاری شما قبل از روز دوشنبه بوده چون دو خط پررنگ نشده و رو به کم رنگ تر شدن رفته.

1 Likes

سلام، ممنون برای کمکتون
بله من از ماشین حساب تخمک گذاری استفاده کردم و بازه زمانی از روز شنبه تا جمعه رو به من نشون داد و روز ۱۵ چهارشنبه روز تخمک گذاری و گفت از روز دوشنبه شروع کن به تست گرفتن
ببخشید خانم حکیمی، الان در سینه راستم مقداری درد دارم این نشانه چیه ؟

1 Likes

ببخشید من سه شنبه شب و امروز صبح اقدام کردم یعنی احتمال داره که من باردار بشم ؟

بله احتمال داره عزیزم

خواهش می کنم
شما از همون شنبه باید شروع می کردین
این دردها طبیعیه ممکنه به خاطر تخمک گذاری یا شروع قاعدگی باشه

پس دیگه نیازی نیست که من دوباره تست تخمک گذاری بگیرم

نه دیگه وقتی کم رنگ تر شده دیگه تخمک گذاری ندارید

باید چه موقع از تست بارداری استفاده کنم

بهتره بعد از موعد قاعدگی تون اگر پریود نشدین آزمایش خون بدید حتما

1 Likes

یعنی از بی بی چک استفاده نکنم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.