تخمک گذاری روز ۲۱

سلام خسته نباشین پریود من ۳۵ روز ست نامنظم .۱۴م پریودم معلوم شد یه فولیکول به قطر ۲۰ دارم دکترم آمپول hcg تزریق کرد من سه روز پشت سر هم رابطه داشتم بعدش شد یکی در میان .روز ۲۰ پریودم سونوگرافی انجام دادم که معلوم شد فولیکول به قطر ۲۲ و۱۸ و ۴۴ دارم با درنظر گرفتن روز تخمک گذاریم من همیشه ۲۱ پریودم تخمک گذاری دارم حالا میخواستم بدونم روز تخمک گذاری من همون دو روز بعد آمپول هستش ؟ یا ۲۱ م پریود هم تخمک گذاری دارم؟اگه میشه منو راهنمایی کنین

1 Likes

من متوجه نشدم ینی دوبار احتمال تخمگ گذاری میدین؟
شما یه بار روز 14 سونو دادین که فولیکول بالغ داشتین یه بارم روز 20 ؟ که هنوز فولیکول ها بوده؟من گیج شدم

1 Likes

اون44که کیست هست فکر کنم

1 Likes

سلام عزیزم
اگر قاعدگی شما نامنظم باشه نمیشه گفت که همیشه در روز 21 پریود تخمک گذاری دارید. اگر همیشه قاعدگی تون 35 روزه هست و تخمک گذاری تون روز 21، پس قاعدگی تون منظمه و نباید روز 14 آمپول رو تزریق می کردین
باید روز 19 یا 20 تزریق می کردید

1 Likes

عزیزم تخمک گذاری فقط یک بار در هر ماه رخ میده
اون فولیکول 44 تبدیل به کیست شده
بعد از تخمک گذاری سونوگرافی انجام ندادین که ببینید بعد از آمپول تخمک آزاد شده یا نه؟

1 Likes

متاسفانه پریودم نامنظم چون استرس زیاد دارم این ماه های آخر ۲ماه یه بار پریود میشم ولی همیشه ۳۵ روز ست اصلا یادم نمیاد ۲۸ روز یا ۳۰ روز پریود شده باشم و متاسفانه به دکتر نگفتم .ولی اینبار که آمپول زدم روز ۱۴هم بود که تخمک گذاری داشتم .۲۰ م رفتم سونوگرافی هنوز فولیکولام بودن

عزیزم اگر همیشه 35 روزه هست پس منظمه
قاعدگی نامنظم یعنی یک بار 26 روز باشه یک بار 35 روز باشه یک بار 40 روز باشه و …

از کجا فهمیدین روز 14 تخمک گذاریه؟

علاؤمش رو داشتم مثل لکه سفید که ترشح زیادی داشتم به دکترم گفتم گفت تخمکات آزاد شدن

خانم حکیمی جان قرص مولتی ویتامین خارجی میتونه جایگزین اسید فولیک برا قبل از بارداری باشه یا اونو جدا استفاده کنم؟

عزیزم باید مقدار اسیدفولیک مصرفی تون حداقل 400 میکروگرم باشه اگر این مقدار رو داره نیازی نیست جدا مصرف کنید

ممنونم :rose:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.