تخمک گذاری در پریود نامنظم باید چیکار کرد

عرض سلام وادب چطور می توانم روز تخمک گذاریمو تشیخص بدهم .ایا با قرص متفورمین منظم میشم دو هفته هست قرص متفورمین میخورم

من چندين ماهه متفورمين ميخورم ولي بازم نامنظم. استرس و تغيير فصول عادتم را بهم ميريزه

سلام عزیزم
برای این که بتونید روز تخمک گذاری تون رو مشخص کنید می تونید از ماشین حساب های زیر استفاده کنید:
محاسبه طول دوره قاعدگی: ماشین حساب طول دوره قاعدگی - دانشنامه فرزند
ماشین حساب تخمک‌گذاری: ماشین حساب تخمک‌گذاری - دانشنامه فرزند
محاسبه تخمک‌گذاری در قاعدگی نامنظم: محاسبه تخمک‌گذاری در قاعدگی نامنظم - دانشنامه فرزند

1 Likes

بله عزیزم زیر نظر پزشک تون از این قرص ها استفاده کنید و استرس نداشته باشید. چون استرس مهم ترین عامل برای بی نظمی قاعدگی و ناباروری هست.

1 Likes

مچکر … با مصرف قرص متفورمین، نزدیکی در این ماه با استفاده از ماشین حساب تخمک گذاری تاخیری در زمان تخمک گذاری ایجادنمیکنه

نه عزیزم

۱۰ بهمن ۲۲ اسفند ۱۵ اردبیهشت ایا سیکل من ۴۳ روز میشه این ماه چه روزتخمک گذاریم میشه ممنونم

عزیزم چون قاعدگی تون خیلی نامنظمه با ماشین حساب نمیشه فهمید بازه تخمک گذاری تون کی هست. این ماه با استفاده از سونوگرافی باید روز تخمک گذاری تون رو مشخص کنید

ممنون. با کیت تخمک گذاری هم نمیشه فهمید

با ماشین حساب طول دوره
کوتاه‌ترین طول دوره: ۴۲ روز، طولانی‌ترین طول دوره: ۵۳ روز، میانگین: ۴۸ روز شده عزیزم

1 Likes

چون متفورمین مصرف می کنید کیت نمیتونه جواب درستی بهتون بده عزیزم

1 Likes

مچکر عزیزم

خواهش میکنم عزیزم

من ۲۴اسفند. ۲۲فروردین. ۲۴اردیبهشت. ۲۲خرداد روز تخم گذاری وروزی که شانس پسردارشدن زیادتره کیه یعنی ازکی اقدام کنم وچجوری

از زمان مثبت شدن کیت تا ۳۶ ساعت پس از آن می توانید با فاصله نزدیکی کنید. بهتر است فاصله بین دو نزدیکی ۲۴ ساعته باشد. یعنی حدود دو بار نزدیکی
این روش ها صد در صد نیستن و فقط چند درصد شانس پسردار شدن رو افزایش میدن

سلام شما ک پریودی نامنظم دارید ی سوال دارم ،موقع هایی ک مشکوک ب بارداری هستید چ زمانی از بیبی چک استفاده میکنید ؟و ایا تا حالا شده منفی کاذب باشه براتون؟چون خودمم مشکل شما رو دارم دوره های 40 ،36 روزه و اینا دارم و الان ک 31 روزه هستم بیبی چک زدم منفی بوده،میخوام بدونم چند روز از نزدیکی بگذره بیبی چک جواب درست و تضمینی میده برا پریودی نامنظم ؟ مرسی

معمولا بی بی چکم را در مقایسه با ماه قبلش استفاده میکنم.مثلا اگه ماه قبل ۳۰ روزه بوده اون ماهم مبنا را ۳۰ قرار میدم. ولی در کل ۱۴ روز بعد اخرین رابطه ام که حول و حوش تخمک گذاریم بوده استفاده میکنم.
من هر بار بی بی زدم اگر ۱ خط افتاده بعدم که از دادم منفی بوده. ۱بارم ۲ خط افتاد که از دادم و باردار بودم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.