تخمک گذاری در پریودای نامنظم

سلام من سیکلم بین33تا36روز هستش و امروز 16سیکلم بود وبرای18سیکلم از سونو وقت گرفتم دانشنامه فرزند تاریخ تخمک گذاریمو از 15اسفند تا 18اسفند زده ولی تقویم صورتی زده 20اسفند منم 15اسفند تا 20رو دوره باروریم در نظر گرفتم و برای16اسفند نوبت سونو دارم اما نگرانم که نکنه تخمک گذاریم انجام بشه میشه کمکم کنید؟ آیا درست حساب کردم؟ !!:anguished::anguished:
دیگه خسته شدم از این حساب کتابا دعا کنید لطفا

1 Likes

https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period
محاسبه تخمک گذاری در دوره های نامنظم

سلام عزیزم
برای این که بتونید دقیق تر متوجه تخمک گذاری بشید می تونید از کیت تخمک گذاری استفاده کنید یا سونوگرافی سریالی بدید
این ماشین حساب ها به طور تقریبی می تونن بر اساس اعداد و ارقامی که شما بهشون می دید حساب کنن ولی بدن شما هر لحظه در حال تغییره و ممکنه با این حساب ها جور درنیاد و تخمک گذاری دیرتر یا زودتر انجام بشه. بنابراین کیت یا سونوگرافی بیشتر می تونه کمک تون کنه

ممنون عزیزم اما چه کنم که کیتم مدام منفیه برام نشون نمیده اصلا

خواهش می کنم
پس دو تا علت وجود داره یا کیت ها خطا دارن یا شما تخمک گذاری ندارید پس باید حتما سونوگرافی واژینال انجام بدید تا مشخص بشه تخمک گذاری دارید یا نه
یکی دو روز قبل از تخمک گذاری سونوگرافی بررسی فولیکول غالب انجام بدید

باشه ممنون حالا پنج شنبه سونو دارم جوابشو براتون میفرستم مرسی:kissing_heart::heart_eyes:

2 Likes

بی زحمت بیا تلگرام خانوم خانوماااا

چشششم😂

میگم شما عضو گروه اقدامیا هستین؟

بله عزیزم هستم

چرا من نمیتونم عضو بشم؟

میشه لینکشو بفرستید

تو شخصی فرستادم برات عزیز دلم

1 Likes

مرسی گلم😘

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.