تخمک گذاری دارم؟

سلام خانما تاریخ آخرین پریودم ۲۴ اسفند بود امشب اقدام کنم خوبه ؟؟؟ یعنی تخمک گذاری امکانش هست؟

عزیزم بستگی داره دوره هات چند روزه باشه از ماشین حساب تخمک گذاری استفاده کن یا تقویم صورتی دانلود کن البته بهترین روش استفاده از کیت تخمک گذاریه

سلام آره میشه روز ۱۴ سیکلت

مرسی مارال جان انشاله همه به مراد دلشون برسن من روز چهارشنبه اقدام داشتم دوروزه عجیب زیردلم درد میکنه انگار بخوام پریود شم یعنی براتخمک گذاریه ؟؟؟

از دوروز بعداقدام تخمکام تیرمیکشه بیشتر سمت چپ

انشالله عزیزم. شما ک یه بچه خدا بهت داده پس بدون استرس منتظر دومی باش چون مطمئنا بعدی هم گیرت میاد دیر و زود داره . برا دردت میگن بعضیا زمان تخمک گذاری تخمدانشون تیر میکشه و درد دارن.من خودم هیچ وقت نتونستم تشخیص بدم برا خودم.فقط ی بار اقدام داشتی؟

بنظر من حوالی تخمک گذاریت بهتره دو سه بار اقدام کنی

زمان تخمک گذاری اره فقط همون چهارشنبه دفعه قبلم روز عید بود هرچی خدابخواد عزیزم انشاله خدا نصیب همه بکنه

اخه کارشوهرم سنگینه شب میاد میفته میخوابه هر پنج شش روز اقدام داریم هرچی خدابخواد همون میشه توکل بخدا خدا ارحم الراحمینه

انشالله باهمون میگیره اما اگه دیدی شوهرت خستس اول صبح ک رفع خستگی شد و انرژی بیشتری دارین اقدام کنید

اره توکل بخدا

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.