تخمک گذاری بعد سقط

سلام دوستای عزیز.من ۱ماه و نیمه سقط کردم تو ۶هفته به دلیل پوچ.بعد خونریزی و سقط یه دوره پریودشدم اما هنوز علائم تخمکگذاری و ندارم.کیت تخمکگذاری م گذاشتم منفی بود.کسایی ک سقط کردن میشه بگین کی تخمکگذاری کردین؟

عزیزم من تجربه ندارم ولي میگن3تا6ماه باید به رحم فرصت داد

خانوما لطفا راهنمایی کنین اگه میدونین.نگرانم ک چرا تخمکگذاری ندارم

من برای بارداری نمیخوام اقدام کنم داشتم چک میکردم ک ببینم تخمکگذاری دارم یانه.

آها انشاءالله دوستان ميان جواب میدن

عزیزم اگه بعد سقط به فاصله ی پریودی های قبلیت پریود شدی یعنی تخمک گذاری داشتی
کیت احتما خطا داره نگران نشو

عزیزم فکر کنم باید سه ماه دوره پریودت بگذره تا دوره سیکلت تنظیم بشه اونموقع تخمک گڋاری انجام میشه حتی میتونی اقدام کنی برای بارداری

آدم همینجوری هم میشه هر ماه تخمک گذاری نداشته باشه. شما که خب نیاز داری بیشتر به بدنت فرصت بدی تا بیفته رو روال. اذیتش نکن فقط خودتو تقویت کن بذار حالش بیاد سرجاش، تخمک گذاریت هم درست میشه.

1 Likes

عزیزم منم یه سقط در هفته هشت داشتم کاملا بی‌دلیل و دکتر بهم گفت دو ماه استراحت کن و مجدد میتونی باردار بشی،چهار دوره بعد از اون پریود شدم و بعد اقدام کردم و الان باردارم باید به بدنت استراحت بدی و از استرس دور باشی همین

راستی ستيا جون رفتي برا سونو،قشنگ لا پا نی نی رو دقت کن :joy:حالا که نميگن جنسيتش رو

1 Likes

:joy: از دست تو. اگه بذارن حتما. اتفاقا تو نت دیدم چجوری باید باشه دختره چجوریرباشه پسره. حالا اگه زاویه مناسب باشه شانسم که بشه دید

1 Likes

انشاءالله موفق باشی :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

مرسی گلم :kissing_heart: همش تو فکرشم. گاهی بسرم میزنه رشوه پیشنهاد کنم جایی :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

برو بگو من ايرانيم جنسيت فرقي نداره برا ما!دخمل گل به سر هم دوست داريم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

آره بخدا، برعکس دختر خیلی دوس هم داریم.
میگم بگم حالا در گوشم بگو کتبی نده دستم هیچ دردسری نمیشه برات… یه کم سماجت گنم شاید جواب بده :sleepy:

2 Likes

آره برو بگوووو :joy::joy:

1 Likes

باشه. با آرزوی موفقیت برا خودم :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

من خداروشکر منظمم.اخرین پریودیم قبل بارداری۲۸بود.دقیقا دوماه دیگ ۲۸سقط کردم و ۲۸این ماهم پریودشدم.کیتم خیییلی کمرنگ بود

خوشحال میشم اگ کسی تجربه یا نظری داره بهم کمک کنه.چون بارداری اولم بود،تجربه ندارم.

عزیزم من 50 روز بعد سقطم پریود شدم اما کیت برام همش منفی بود منم تخمک گذاریم کلاااا بهم ریخته بود یعنی 12 تا 18 روز بعد پریودم کیت مثبت نمیشد من دیگه کیت استفاده نکردم 12روز تا 20 روز بعد از پریودم اقدام میکردیم که بعد 3 دوره باردار شدم اونم تو روز 20م بعد پریودم لقاح دیر بود خیلی. امیدوارم بدردتون بخوره اینا. شما اول که باید 3 ماه بعد سقط اقدام کنی دکتر غصه بدن شمارو نمیخوره بدنتون باید فرصت رفرش داشته باشه من 7 ماه بعد سقطم صبر کردم 3ماهم ادام کلا 10 ماه فاصله شد. اما شما 3 ماه رو حتما دست نگه دار

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.