تخمک گذاریم گیجم کرده

خانمها من دیروز ظهر کیت تخمکگذاری زدم ۲خط افتاد یکی خیلی کمرنگ افتاد دیشب زدم ۱خط افتاد فقط امروز ظهر زدم ۲خط شد پرنگ الان زدم منفی بود ۱خط افتاد واقعا گیج شدم یعنی چی؟درد تخمکگذاری هم دارم

وقتی دو خط ظاهر میشه یعنی کیت مثبت شده و 12 تا 36 ساعت بعد از مثبت شدن، تخمک آزاد میشه
شاید کیت خراب بوده که منفی شده.
اگر علائم تخمک گذاری دارید می تونید یک شب درمیون رابطه داشته باشید تا هر زمان تخمک آزاد شد اسپرم تو بدن تون باشه.
البته اگر پلی کیستیک دارید کیت جواب درستی به شما نمیده و مثبت کاذب میشه. باید سونوگرافی انجام بدید تا ببینید تخمک گذاری کی هست.

سلام ممنونم دیروز سونو بودم هیچ کیست و عفونتی ندارم فولیکول چپ داشتم سایز ۲۲
پس به کیت توجه نکنم با توجه ب اینکه پریودم ۲۶روزه است امروز با درد خفیفی ک زیر دلم دارم یعنی تخمک گذاری صورت گرفته؟

سلام عزیزم
می تونید از ماشین حساب های زیر هم استفاده کنید
برای قاعدگی منظم :point_down:
https://farzand.net/ovulation-calculator
برای قاعدگی نامنظم :point_down:
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

با توجه به علائم تون الان زمان مناسبی برای نزدیکی هست عزیزم
یک روز در میون رابطه داشته باشید انشالا نتیجه می گیرید
نمی تونم بگم حتما تخمک آزاد شده یا نه اما سایز فولیکول تون خیلی خوب بوده

متشکرم این همه سوال میپرسم هدفم نزدیک شدن ب بارداری پسر هست

1 Likes

عزیزم منم بارداری قبلم سونو دادم یه فولیکول۲۳ داشتم.همون شب اقدام کردیم و باردار شدم

اتفاقا منم بچم پسر شد چون دقیقا روز تخمک گذاری اقدام کردیم.
البته همشم به این ربط نداره :blush:

1 Likes

عزیزم خدانگهش داره براتون ممنونم از راهنماییتون

عزیزم ببخشید مزاحمت شدم طبق صحبتهای بالا من نیم ساعت پیش اقدام ب بارداری کردم الان ۱ربع میشه ک درد تخمدان چپ رو دارم میشه راهنماییم کنید؟

عزیزم شما اصلا نباید به این قضیه فکر کنید چون استرس مانع بارداری تون میشه
این دردها تا حدی طبیعیه اگر عفونت نداشت باشید

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.