تخمک گذاریم چه روزیه ؟

سلام دوستان.من دوره هام 27 روزست ولی این ماه که اقدام کردم به بارداری شد 25 روزه.الان من باید بر چه اساسی تخمکگذاریمو محاسبه کنم؟یه سوال دیگم داشتم اگه هرروز رابطه داشته باشم مشکل داره تو بارداری؟

هرروز اسپرم ضعیف میشه،خیلی هم خسته کننده اس واسه ی تخمک گذاریت هم کیت بزار معلوم میشه

راجبش سوال اولت فکر کنم 25 روزه بهتره محاسبه کنی ولی دومی رو نمیدونم. ببخشید’:slight_smile:

اون ماه گذاشتم باردار نشدم.بهم درست جواب نداد.اگه هرشب باشه امکان داره باردار نشم؟فردا 11پریودم هست میترسم نزدیکی نکنم از دست بدمش.شاید تخمکگذاریم باشه.ترشحات ابکی کمی غلیظ دارم.لباس زیرمو خیس میکنه این یعنی دارم به تخمکگذاری نزدیک میشم یا داره انجام میشه؟

ممنونم ازت عزیزم

جدا کاری نکردم. ولی باز خواهش میکنم

بنظرم فردا کیت بزار ن با ادرار اول صبحت،بهتره از ده صبح تا بین ۴ ظهر بزاری ک جواب میده،ترشحات هم فک نکنم الان شروع شده باشه

باشه میزارم ببینم چی میشه

تو روزای تخمک گزاریت باید یه شب درمیون رابطه داشته باشی،هرماه میگن ۲۵درصد امکان بارداری هس استرس نداشته باش

الان به نظرتون فردا نزدیکی نکنم یکم قوی بشه بعد یک شب درمیون انجام بدم؟

نمدونم ،خودت تصمیم بگیر اگه حسشو داری انجام بده

من و همسرم.مشکلی با رابطه ی هروز نداریم.همسرم قبل از بارداری هم هر روز از من درخواست داشت.ببخشید وقتتونو می گیرم میخواستم بدونم همسرم وقتی مشتاقه این یعنی این که اسپرماش قویه و فعاله یا ربطی نداره؟

نه فکرنکنم ربطی داشته باشه،ولی توازامروزیک روزدرمیون نزدیکی داشته باش

رابطه هر شب کیفیت اسپرم رو پایین مياره ربطي به میل جنسی نداره گلم

قبل از اینکه کیت بزاری زیاد مایعات نخور

سلام عزیزم
می تونید از ماشین حساب های زیر استفاده کنید
https://farzand.net/ovulation-calculator
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period
مشکلی نداره اگر هر شب نزدیکی داشته باشید، چون احتمال داره کیفیت اسپرم کم بشه میگن بهتره که در بازه تخمک گذاری تون به صورت یک شب درمیون نزدیکی کنید. یادتون باشه احتمال بارداری در هر ماه فقط 25 درصده برای این که بتونید از این 25 درصد نهایت استفاده رو بکنید باید استرس رو از خودتون دور کنید. انشالا به زودی خبر بارداری تون رو بشنویم :rose:

سلام بچه ها من امروز ۳ روزه از پریودیم میگذره ولی یه دلدری مث پریودی دارم

1 Likes

آز بتا بدههههه :blush:

نه عامو تازه پریودیم تموم شده ۳روز گذشته آز بتا چرا

:joy::joy::joy: فکر کردم رد کردی!برا شروع تخمک گذاريه شايد

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.