تخمدان کوچک

سلام من تنبلی تخمدان دارم رفتم دکتر بهم قرص لتروزول و آمپول اچ جی سی داد. قرص رو مصرف کردم ولی آمپول نه. الان روز ۱۲ پریودی رفتم سونو میگه یه فولیکول ۱۸ و ۱۵ تو تخمدان راست داری و تخمدان چپ کوچکتر از طبیعیه. فک میکنید تخمدان کوچکتر باشه باردار نمیشم؟ یا نمیدونم کی تخمک آزاد میشه چون شوهرم فردا میاد؟ و اینکه آمپول رو نزدم چیزی نمیشه؟

سلام عزیزم
برای این که بتونید روز تخمک گذاری تون رو پیدا کنید باید قاعدگی منظم داشته باشید، با استفاده از ماشین حساب زیر می تونید روز تخمک گذاری رو پیدا کنید.
https://farzand.net/ovulation-calculator
اگر قاعدگی تون نامنظم هست می تونید با استفاده از ماشین حساب زیر بازه تخمک گذاری تون رو پیدا کنید و نمیشه گفت دقیق تخمک گذاری چه روزی اتفاق می افته
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

برای این که بهتر نتیجه بگیرید باید به طور دقیق و کامل از داروهاتون استفاده کنید.

تخمک گذاری منو زده از ٥ تا ١٨ شهریور خیلی زیاده :joy::joy::joy::joy:نابود میشم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

سلام خب اون روز هايي ک به روز تخمک گذاري نزديک هست رو بيشتر مدنظر داشته باشين

اخه از ٥ تا ١٨ رنگش زرد بود

یه شب در میون نزدیکی داشته باشین
اونایی که رنگش قرمز بود.هر شب :grin:

یک روز درمیون داشته باش
مرد ها تموم میشن
:grin::grimacing:

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

فکر کن که تموم شن؟؟؟؟ :joy::joy::joy:
عمرا
والا انگار از زنا کم میشه به اونا اضافه میشه :rofl::rofl::rofl:

من واسه مشاور بارداری که رفته بودم سونو گرافی انجام دادم همه چی خوب بود ولی بازم بعضی وقتا پریودم نامرتب میشد که دکتر سه ماه قرص دوفاستون بهم داد برای تنظیم این سه ماه که قرص خوردم مرتب شده میتونه نتیجه بخش باشه و تخمک گذاریم و محاسبه کنم

اصلا نگران نباش مشکل شما اصلا مشکل نیست چون اکثر خانوما این مشکلو دارن پس نگران نباش فوقش بارداریت تا چند ماه خیلی کم طول بکشه تحت نظر دکتر قرصاتو بخور و استرس نداشته باش به امید خدا یهو میبینی ازمایشت مثبت شد و باورت نمیشه حامله ای وقتی سونو گرافی تشکیل قلب میری تو سونو میبینیش اون موقع باورت میشه چه نی نی نازی داری پس اصلا استرس نداشته باش بیخیالی طی کن میدونم سخته اما تو میتونی عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.