تخمدان پلی کیستیک و مصرف متفورمین و دوفاستون

من تخمدانهای پلی کیستیک دارم 3 ماه متفورمین و دو دوره از روز 14 دوفاستون به مدت 10 شب مصرف میکنم امروز روز 24 دوره قاعدگی هست و یه لک خون قرمز رنگ دیدم و بعد از اون درد در ناحیه کمر دارم
لک برای مصرف دارو هست یا احتمال بارداری وجود داره!؟

احتمال بارداری هست عزیزم ولی ممکنه این لکه بینی قبل از پریود باشه شما باید صبر کنید تا موعد پریودتون اگر پریود نشدین حتما آزمایش خون بدید
فعلا کار سنگین انجام ندید نزدیکی نداشته باشید و بیشتر استراحت کنید. انشالا که باردار باشید

1 Likes

ممنونم

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

1 Likes

خانوم حکیمی عزیز من از روز 25 دوره قاعدگی به مدت 5 روز لکه بینی داشتم بعد ده روز از قطع دوفاستون آزمایش بارداری هم دادم و منفی بود . امکان هست اون چند روز لکه بینی همون دوره قاعدگی باشه ؟؟؟
از کجا می تونم متوجه شم ؟

عزیزم دوره هاتون چند روزه هست؟
لکه بینی تون ده روز بعد از قطع دوفاستون شروع شد؟

1 Likes

نامنظمه 17مهر - 22آبان و 21آذر (29 تا 35 روز)
نه لکه بینی از روز 24 دوره قاعدگی دقیقا روز بعد قطع دوفاستون
الان 4 روز هست که لکه بینی هم ندارم

دوفاستون رو برای تنظیم شدن قاعدگی میدن
چند وقته دارید استفاده می کنید؟

این ماه ؛ماه دوم که استفاده میکنم

برای چند دوره گفته استفاده کنید؟

برای سه دوره
گفتن اگه تو این سه دوره باردار نشدم برم پیش دکتر که دارو ها رو تغییر بدن

عزیزم تا موعد قاعدگی تون که 35 روزه بوده صبر کنید اگر پریود شدین که هیچی اگر نشدین به پزشک مراجعه کنید تا ببینیم چرا پریود نشدین
این لکه بینی پریود محسوب نمیشه

ممنون از راهنماییتون
مرسی از وقتی که گذاشتید :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
انجام وظیفه کردم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.