تخمدانم با کشاله رانم درد میکنه و تیر میکشه

بچه ها من امروز سمت راست تخمدانم با کشاله رانم درد میکنه و تیر میکشه البته قابل تحمله .کیی میدونه دلیلش چیه تو اقدام هم هستم

شاید نشونه های بارداری باشه

1 Likes

شبنم تغییر چهره دادی چرا برعکس شدی اون عکس خودت خوشگل بود که :man_in_tuxedo: :bride_with_veil:

خخخ عکسش باحاله

2 Likes

:joy::joy:دیدم نصفس.رو مخم بود عوض کردم.

1 Likes

آهان اینم خوبه منم اونور موهام نصفه شد :joy::joy::joy::joy:

عزیزم این دردها در این دوران طبیعیه، البته علائم بارداری و شروع قاعدگی بسیار به هم شبیه هستن اگر دچار تاخیر در قاعدگی شدین باید آزمایش بدین و از بی بی چک یک هفته بعد از تاخیر می تونید استفاده کنید

مرسی خانم حکیمی خیلی منتظرتون بودم .دو روز درد گرفت ولی امروز خدارو شکر فعلا دردی ندارم .خیلی خوبه که شما هستین و به ما کمک می کنید :kissing_heart:

خواهش میکنم عزیزم
خداروشکر که بهتر شدین
از این که برای شما مفید واقع شدیم خوشحالیم عزیزم. :rose::pray:

عذرخواهی میکنم که دیر جواب دادم عزیزم، فقط در ساعات اداری در خدمت شما هستیم. :pray::pray:

1 Likes

مامی یار عزیز میشه به سوال منم جواب بدین من بیست روز از پریم میگذره ودو روزه که لکه بینی قهوه ای دارم هی قطع میشه دوباره میاد ولی امروز اصلا نیومده به نظرتون به خاطر چیه ماه پیشم سقط داشتم که بعد از سقطم پریود نشدم

عزیزم این اختلال در قاعدگی به خاطر سقط هست و طبیعیه اما بهتره که به پزشک تون مراجعه کنید و سونوگرافی از رحم و تخمدان انجام بدید

1 Likes

دکترم گفت نیازی نیست چون بعداز سقط آزمایش بتا دادم کاملا منفی شده بود دکترم گفت سقط شده ونیازی هم نیست جلوگیری کنی چون سن حاملگیت کم بود

1 Likes

آهان خب پس خداروشکر مشکل خاصی نیست. پس مراجعه کنید تا براتون آمپول پروژسترون تجویز کنن عزیزم

1 Likes

خیلی ممنون از پاسخ گوییتون :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم :rose:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.