تخت دو منظوره

سلام دوستان.
لطفا کمک کنید که تخت دو منظوره خوبه که بخرم؟؟استفاده میشه؟
کمد و ویترین میخوام بخرم رو تخت شک دارم

سلام عزیزم ، من برای دخترم خریدم ، نوزادیش حالت گهواره داره ، و جایی که گرفتم ، گفتم بعدا میشه تمام قسمتاشو بازش کرد و حالی میز تحریر میگیره.
والا با این گرونی ها ، فکر کنم ب صرفه هست.
البته این نظر منه ، اگه ب بودجت میخوره بخری بد نیست

1 Likes

بستگی داره
اگه بتونی بچه رو زود از خودت جدا کنی تخت دو منطوره خوبه تخت کودک تا هفت سالگی استفاده میشه تخت نوجوان هم تا مدت ها بعدش

3 Likes

من خودم به شخصه زیاد علاقه ندارم تخت بخرم چون احتمال میدم استفاده نکنم
بعدا یکمی بزرگتر شد میتونم همون نوجوان بخرم براش اون موقع خودشم واسش خوشحال میشه :heart_eyes:

بنظرم همون تخت کنار مادر خیلی بهتر باشه

تخت كنار مادر بخر خيلى عاليه و كاربرديه تا دوسال هم ميشه استفاده كرد

1 Likes

من تخت تا۷ سالگی گرفتم هم گهواره اس هم تخت تا۶ سالگیم میشه استفاده کرد بعدش بزرگ شد واسش به سلیقه خودت تخت میخرم

1 Likes

از همتون ممنون دوستان :heart::heart:

1 Likes

شادی جان اگه خریدی واستفاده میکنی عکسشو برام میفرستی مرسی

1 Likes

عزيزم از اين تختاى كنار مادر مى گم خيلى خوبه واقعا بدرد بخوره تا دوسال بدردتون مى خوره

2 Likes

نه من اشتباه كردم نخريدم گهواره خريدم
من ازاول دخترم رو كنار خودم مى زاشتم بعد چهل روزش گزاشتم تو گهوارش ديگه نموند توش
هرچيزى مى گيريد ازاول نوزاد رو بزاريد داخلش كه عادت كنه
اگه تخت كنار مادر بود هم كنار خودم بود هم تا دوسال استفاده مى شد

مرسی از راهنماییت عزیزم
منم تخت کنار مادر میخوام بخرم

1 Likes

بهترين كارو مى كنى عزيزم
مباركش باشه

من دومنظوره خریدم بنظرم کاربردی تره و به صرفه س . درسته تخت کنار مادر تا یکسال عالیه ولی بعد اون حتما باید سوا کنی و مجبوری باز بخری . منکه ترجیح دادم دومنظوره بخرم . بستگی به فضای اتاقتم داره

1 Likes

2 Likes

اگر اتاقتون جا داره دومنظوره بهتره. نهایتش تا چند وقت توی اتاقتون میمونه، بعدش جدامیشه.
منم تخت کودک خریدم الان پسرم 5سالشه تختش تقریبا کوچیکه و باید بفکر ی تخت دیگه باشم، اگه دومنظوره میگرفتم تا نوجوونی اندازش بود و بعدا تخت جوان رو خودش انتخاب میکرد.
الان من موندم تخت تک نفره طرح کودک بخرم یا بزرگسال.

1 Likes

ممنون دوستان.
اتاقی که برای بچس فضای کافی داره برای تخت.
احتمالا هم دو منظوره بخرم هم یه تخت ساده کنار تخت مادر

این موضوع به صورت خود کار بعد از 30 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.