تجربیات شما از سقط

سلام وقتتون بخیر من مجددا رفتم سونو قلب بچم دیگه نزد و مجبور به سقطش شدم الان سه روز میگذره
شماهایی که تجربه دارید لطفا کمکم کنید بعد چند وقت باردار شدین؟
دکترم گفته بعد 3ماه اقدام کنم
چه آزمایشایی لازمه بدیم؟

2 Likes

@anon79682393, @mariyaa

2 Likes

عزیزم من چک آپ دادم کلی دیدم کلی از ویتامینام از دست داده بودم دوباره قرص خوردم جبران شد بعد 8ماه دوباره اقدام کردیم میگن برای ریکاوری بدنتون بیشتر بمونید به نفع بدن خودتونه کلا 10 ماه فاصله بود بین سقط و بارداریم

1 Likes

دکتر منم گفته بود میتونی بعد 3 ماه باردار شی الان شمام میتونی اما 3 ماه طول میکشه تا پریودتون منظم شه کلا روحیه تو فقط حفظ کن

1 Likes

ممنون گلم از جوابتون

2 Likes

عزیزم من بعد سه ماه دوباره اقدام کردمو باردارشدم
آزمایشات هورمونی رو انجام بدین بهتره
واینکه چه ویتامینایی کم دارین
قبل اقدام آزمایش بدین که تا وقت اقدام بدنتون آمادگی بارداری داشته باشه

1 Likes

عزیزم مهم اینه که روحیه تونو حفظ کنید متاسفانه من خیلی خودمو باختم چون به کسی نگفتم و همش تو دلم مونده بود از شدت ناراحتی مریض شدم هورمون هام بهم ریخت هر بار پری میشدم اینقدر گریه میکردم میخواستم بمیرم اینارو به شما میگم شما مثل من خودت و اذیت نکنی یه همدم همراز پیدا کن باهاش درد و دل کنی حتما
بعد سه ماه کاملا بدن اماده میشه مطمئنا ایندفعه بارداری سالمی خواهی داشت
شاد باش و با روحیه

3 Likes

زود اقدام كن بعد سه ماه نترس
هميشه ك قرار نيست مثه اون دفعه باشه

1 Likes

ممنون از همتون دوستای گلم

تغذیه تون چطور بود بعد سقط؟

1 Likes

من ۶-۷ ماه بعد از سقط دوباره اقدام کردم ولی هنوز نتیجه نگرفتم ان شاءالله شما زود نتیجه بگیری

1 Likes

عزیزم من متاسفانه تجربه 2 تا سقط را داشتم بعد از سقط اول فقط آزمایشات کلی و تیروئید دادم و بعد از سقط دوم آزمایش کاریوتایپ و انعقادی هم دادم. البته آزمایش بتا و سونو هم بعد از سقط لازمه تا ببینند که بقایای بارداری کاملا خارج شده باشه .
دکتر هم عموما آنتی بیوتیک تجویز میکنه و معمولا قرص آهن واسه 1 ماه تا 3 ماه. چون با سقط خون زیادی از بدن میره.
پزشک من بهم گفت 40 روز بعد از اولین پریود بعد از سقطت اقدام کن و وقتی بهش گفتم تو نت خوندم 3 تا 6 ماه صبر کنم کلی خندید گفت این مزخرفات را کی گفته؟ البته من صبر کردم و مجددا باردار شدم که دومیم هم سقط شد و بعد شوهرم رفت پیش اورولوژیست و متوجه شدیم مشکل اسپرم داره و ایشون الان تحت درمانه…
عزیزم آدم بعد از سقط دوست داره همون لحظه باردار بشه ، دوست داره دوباره حامله باشه ولی باید صبر پیشه کنه. خیلی سخته ولی سعی کن روحیتو نبازی.
متاسفم، واقعا درکت میکنم و از خدا میخوام بهت صبر و آرامش بده …

3 Likes

منم دوساله پیش سقط کردم و علی رغم نظر پزشکان مبنی بر سالم بودن خودم و همسرم هنوز باردار نشدم… بعد از سقط به شدت از نظر تغذیه سالم به خودت برس…من شدت خونریزیم زیاد بود با فواصل کم…ینی چند روز خونریزی چند روز پاکی…تا سه ماه… ضخامت رحمم به شدت کم شد به طوریکه که به قول دکترم انگار یه شکم زاییدم… به نظر من اگه مشکلی وجود نداشت قبل از سه ماه اقدامتو شروع کن… از نظر روحی خیلی مواظب خودت باش…

2 Likes

وای عین من… شوهرم گیر داده بود نزار کسی جز مامان و خواهرامون متوجه بشن والا اذیت میشی… غافل از اینکه اینجوری که تو دلم نگه داشتم خیلی بد تر شد…بعد یه مدت مادرشوهر حسابی دعوامون کرد و گفت مثلا برای چی کسی نفهمه… ولی خب اثر خودشو گذاشته بود…

1 Likes

انشاءالله همتون بزودی یه بارداری سالم داشته باشین

من دو روز اول که فقط کارم گریه بود هم درد جسمی داشتم هم اینکه از لحاظ روحی داغون بودم

1 Likes

تا اینکه همسرم و خانوادم اینقدر دلداریم دادن تا یکم آروم شدم
دکترم هم کمکم کرد گفت حتی این بچه اگه جلوتر هم دووم میاورد تو سن بالاتر مجبور ب سقطش میشدی
میگفت خوشحال باش که خدا یه بچه ناسالم رو از تو بغلت گرفته

2 Likes

من برا همین بارداری کلی هزینه کردم لوله هام مشکل داشتن لاپاراسکوپی کردم بعدشم با ای یو ای باردار شدم
چقدر خوشحال بودم که با اولین ای یو ای باردار شدم غافل از اینکه خوشحالیمون ب یه ماهم نمیکشه

1 Likes

کلا سقط واقعا تجربه تلخیه تا تجربه نکرده باشه کسی نمیتونه درک کنه ماهارو توکل ب خدا انشاءالله بزودی دل هممون شاد میشه

3 Likes

اره شوهر منم حساس البته خانواده خودشو میشناسه حرف در بیارن
مال منم خودم نخواستم بگم غصه میخورن کاری از دستش بر نمیامد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.