تجربه های زایمان طبیعی و سزارین

باسلام وعرض ادب ممنون میشم اگه راهنمایی کنیدوتجربه هاتون رودراختیارمون بزارید

من که سزارین شدم.فقط وقتی معاینه ام کردن وسُندگذاشتنُ.واونجایی که روشکمم فشارآوردن خیلیییییی اذیت شدم:’(:’(:’(الانشم کہ همش کمردردجابخیه هامم همش بی حسہ دردمیکنن

2 Likes

وای خیلی بده دودلم نمیدونم چیکارکنم طبیعی یاسزارین البته اکثراً بهم میگن چون لاغری راحت میتونی زایمان طبیعی انجام بدی

ان شاءالله که زودخوب بشی

سلام.منم نمیدونم سزارین کنم یا طبیعی.هر کس تجربه ای داره بگه

چند وقته از زایمانتون میگذره؟

منکه زایمانم طبیعی بود منم لاغرم درسته ی زمانی میرسه ک از شدت درد فق دوست داری کاش الان اینجا نبودی و کاش :joy:ولی تا بچه خارج میشه همه چی بر میگرده ب روال عادی ن دردی اومده ن دردی رفته
البته وسط راه به من آمپول زدن ک درد نکشم ولی بنظرم آمپولم نزنین چون از همون موقع س ک گردن دردم
ی دوست دارم ماما هس خودش اون میگه ک درد زایمان اونقد نیس ک نشه تحمل کرد خودشم الان بچه شو بدنیا اورد ی جوریه انگار اصن دردی نداشته تو خونه خودش کل درداشو کشیده آخرش رفته فق برا زایمان بیمارستان

2 Likes

ممنونم

بااینکہ9ماه سہ هفتہ میگذره همش کمردردم

1 Likes

سلام گلم خداروشکر که زایمانت به سلامتی وخیروخوشی گذشت دعاکنید ان ما مامانای باردار هم ان شاءالله زایمانمون راحت باشه

آخی ان شاءالله که هرچه زودتر خوب بشی گلم

تو زایمان طبیعی هم بخیه میخوره یا نه?

بستگی داره همه بخیه نمیخورن. بعضی ها

سلام گلم آره اکثراً بخیه میخورن فکرمیکنم بستگی به بزرگ بودن بچه هم داره

خواهرمن تقریبا ۳۰ تا بخیه خورد😳

وای واقعاً؟؟؟من فقط ازقسمت که پایین واژن رو تیغ میزنن وبعدهم باسوزن نخ میدوزن میترسم

البته بچش خیلی بزرگ بود وقتی ک تیغ زدن بازم بچه ب دنیا نیومد چون کیسه آب خیلی زود تر پاره شده بود بند نافه بچه دور گردنش گره خورده بود و متفوع بود میخواستن ببرنش اتاق عمل ک دیگه اومد ب دنیا

وای😦بازم خداروشکر که سلامت به دنیااومد

وای 30تا زیاده خیلی خب همون سزارین میکنم :joy::joy::joy:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.